The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo 850 T5

#1
Добър вечер колеги значи от днес съм нов във вашия форум искам да попитам може и да се повтарям с някои колега от форума Tongue Тъъ volvo 850 t5 може ли някои да ми каже двигателя на този звяр може ли да се побере в рено 19ка :?
Reply

#2
Май никои няма да ми каже :roll:
Reply

#3
Не, няма как да стане това. :o
Reply

#4
Неможе ли нещо да се преправи коша за да влезне :wink:
Reply

#5
Не съм чувал някой да го е правил :roll:
Помисли за скоростната кутия, полуоските, шенкели, макферсони, окачването на двигателя, изпускателната система, охлаждането...
Къде място за всичко това :?:
Reply

#6
BOCK GT1 Wrote:Не съм чувал някой да го е правил :roll:
Помисли за скоростната кутия, полуоските, шенкели, макферсони, окачването на двигателя, изпускателната система, охлаждането...
Къде място за всичко това :?:
Колега НЯМА НИЩО НЕВЪЗМОЖНО на този свят ,при добро желание всичко става и за всичко има място
Reply

#7
Странна работа Smile От чисто любопитство - защо човек би искал да се лиши от хубавото, широко и удобно купе на 850-ката и да го замени с такова на Рено (и то не 21 или 25 ами 19) :?:
Reply

#8
Защото иска когато се размаже с рено 19 220 коня в някой билборд да е да не се мъчи повече :roll:
Reply

#9
Maxijaz Wrote:Защото иска когато се размаже с рено 19 220 коня в някой билборд да е да не се мъчи повече :roll:

Big Grin Big Grin Big Grin
А на билборда да има реклама с призив "Шофирай разумно" Tongue
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#10
kire Wrote:
Maxijaz Wrote:Защото иска когато се размаже с рено 19 220 коня в някой билборд да е да не се мъчи повече :roll:

Big Grin Big Grin Big Grin
А на билборда да има реклама с призив "Шофирай разумно" Tongue


Ще е доказателство че няма ефект или че не е хубаво да караш хората да четат надписи в страни от пътя докато шофират Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)