The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Блокирал чейнджър на VOLVO XC70 2002 г.

#1
Здравейте отскроо и аз се оборудвах с VOLVO XC70 2002 г.2.4 дизел.
Поради не нзая каква причина ми блокира чейнджъра и сега дава CD error и диска влиза и излиза но дава грешка и до там.Моля помогнете с съвет ка да си извадя CD-то от панела или как да го разглобя за да го поправят.
Предварително благодаря.
Преполагам има такива сервизни книжки за това?
Reply

#2
smiro Wrote:Здравейте отскроо и аз се оборудвах с VOLVO XC70 2002 г.2.4 дизел.
Поради не нзая каква причина ми блокира чейнджъра и сега дава CD error и диска влиза и излиза но дава грешка и до там.Моля помогнете с съвет ка да си извадя CD-то от панела или как да го разглобя за да го поправят.
Предварително благодаря.
Преполагам има такива сервизни книжки за това?

Става въпрос за CD changer-a в таблото ли? (HU-803 май му беше модела). Ако си с такъв проблема е едни пластмасови пластини които се чупят лесно. Най лесния начин за ремонт е да се провери на кой диск е повредена пластината и съответния да не се ползва. :wink:
Reply

#3
Аз имам HU-850 с вграден чейнджър пак такъв, който е в таблото, ако колегата Тишо се наеме да го поправи може да спазариме няква цена за моя Smile или да дам само дисковете ако това е проблема, понеже при мен има и счупено зъбно колело
I Heart VOLVO
Reply

#4
lanhol Wrote:Аз имам HU-850 с вграден чейнджър пак такъв, който е в таблото, ако колегата Тишо се наеме да го поправи може да спазариме няква цена за моя Smile или да дам само дисковете ако това е проблема, понеже при мен има и счупено зъбно колело

Предвид размерите на този чейнжър и сложния принцип на работа, механиката е се чупи лесно.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)