The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нов фен с въпрос

#11
NASKO1973 Wrote:
troy Wrote:Някой с впечатления и отзиви за S40/V40.
Чисто мое мнение, не се занимавай с глупости! Ще ти харчи едно кило по-малко, а разликата в комфорта е голяма!
Ако ти се кара френска кола...вземи си S40/V40.....то малко несъвместимо френска и кола ,ама хайде да не дразня феновете на "изящния дизайн".Сори за израза ама все едно питаш каква жена да си избереш,нека желанието и сърцето те води.!!!Дано си вземеш това което ти е на сърце и не бива да правиш никакви компромиси с желанието сиSmile
Reply

#12
Разхода на моята 850-ка градко (Софииско) (2.0 20V 143 к.с.) ми е около 10-10.5 като я карам като бабичка иначе качва 11-12 като я караш нормално бензин.Аз лично на дизел-а не съм му фен защото ми трака много и за това взех бензин.Зависи ако си готов да дадеш още около 2000лв за един хубав газов инжекцион аз лично ти препоръчвам бензин.Колкото до мощността,честно казано моята ми се струва мудна пък не знам за по-малкия мотор 126к.с.,но всичко е въпрос на вкус!Честно казано незнам дали ще има голяма разлика между разхода на 126 и 143к.с.,защото с по-малкия двигател колата е по-тромава и повече ще я натискаш и от там по-високия разход.Колата никак не лека и аз съм на мнение,че ако имаш малко повечко парички за бензин по-голям мотор даже и от 2.0 20В е добре. :wink:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#13
Благодаря на всички за мненията. Мисля че добре ме насочихте.
n_markov между другото си много много прав. Кола се купува със сърцето, ако искаш да си доволен от нея.
Отново благодаря на всички и очаквайте включване. :prayer: Задължително ще се похваля. Надявам се да е скоро!
Good Drivers Just Drive
Reply

#14
Писах- писах преди малко и накрая сайта нещо се скапа :?

Моят съвет е, ако търсиш голяма кола на ниска цена, без значение че частите са малко по- скъпи и разхода по- голям ( 12-13/100 градско и 9/100 извън ), да избереш 850 2.0 20v. Много здрав автомобил. Не е много икономичен, както и купето малко му тежи, но аз поне не съм имал грижи вече 40 000 км Big Grin

Иначе бих добавил, че ако човек има малко излишни пари и т5 е доста примамлива 8)

поздрави,
Reply

#15
На път е Big Grin V70 2.5 TDI Тези дни ще се обзаведа най-накрая
Good Drivers Just Drive
Reply

#16
И ето че дойде този дългоочакван миг. Вече е факт. Да се похваля, вече съм сопственик на V70 2.5 TDI. Ураааааа. :mrgreen:
Good Drivers Just Drive
Reply

#17
А, честито !!! Да си я караш с здраве!!!
П.С. Искаме снимкии!
Reply

#18
А мерси мерси. Ще има и снимки. Обещавам! Ще направя тия дни и ще кача. Скоро ще има и някоя друга тема в правиния раздел с някои въпросчета, че сега се занимавам с аларми, каско маско, с всеобщите любимци с трибуквено означение , което аз ще премълча, че са ми написали в големия талон, че е бензин, въпреки че си личи отвсякъде, че е дизелче.
Good Drivers Just Drive
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)