The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос за омега-образен тампон на двигател.

#11
Публичен търг Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#12
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Този тампон го имаш точно за 43 лв. само кажи и ще ти покажа!
Айде де! Виж колко сме мераклиите! Това знаеш ли колко бира прави за теб? Big Grin
Я сподели и за двата предни от какъв точно модел на Ауди става че не ми се свалят и обикаля по магазините пеша с тампона..... Нали говорим за 1,7i? Доколкото виждам ти си с турбо но едва ли са различни.... :roll: поскоро ще са по усилени и по добре за нас... Big Grin
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#13
yogi479 Wrote:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Този тампон го имаш точно за 43 лв. само кажи и ще ти покажа!
Айде де! Виж колко сме мераклиите! Това знаеш ли колко бира прави за теб? Big Grin
Я сподели и за двата предни от какъв точно модел на Ауди става че не ми се свалят и обикаля по магазините пеша с тампона..... Нали говорим за 1,7i? Доколкото виждам ти си с турбо но едва ли са различни.... :roll: поскоро ще са по усилени и по добре за нас... Big Grin


Ето ви малко инфо за него
ТАМПОН ДВИГАТЕЛ VOLVO 460 Petrol 1.7 от 1989 до 1996 B18FT 1721 куб. см. 120 к.с. turbo
VOLVO 460
Petrol 1.7 от 1988 до 1996 B18KP 1721 куб. см. 87 к.с.
VOLVO 460
Petrol 1.7 от 1989 до 1992 B18EP 102 к.с.
Марка - CORTECO

43 лв. вчера си взех преден за 40 от ауди 2.5 тди стана и сега си "мъркам" с кеф че не ми друса на дупето Big Grin
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#14
yogi479 Wrote:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Този тампон го имаш точно за 43 лв. само кажи и ще ти покажа!
Айде де! Виж колко сме мераклиите! Това знаеш ли колко бира прави за теб? Big Grin
Я сподели и за двата предни от какъв точно модел на Ауди става че не ми се свалят и обикаля по магазините пеша с тампона..... Нали говорим за 1,7i? Доколкото виждам ти си с турбо но едва ли са различни.... :roll: поскоро ще са по усилени и по добре за нас... Big Grin


Разликата им е минимална този от ауди са му малко по тънки шпилките но не се притеснявайте издържат! тествах го вече над 25 литра бензин Big Grin :twisted: и има две пластмасови крачета от долната страна който се премахват с помоща на ъглошлайфче или макетно носче "може и със зъби" зависи колко си мераклия да я оправиш Big Grin този тампон беше 46 лв и стотинки с отстъпката която полсвам ми излезна скромните 40.50 лв ако искате да ви ги купувам само кажете или си намерете сами! Дано съм бил поне малко полезен Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#15
Момчета имам малко предожение за вас! виждам че повечето сте от София да ви поръчам няколко такива и да ви ги донеса само имам едно да ви докарам без пари тоест ще ви сложа някаква малка надценка за да ми излезне горивото безплатно!
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#16
Vin_Diesel_9_0 Wrote:
yogi479 Wrote:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Този тампон го имаш точно за 43 лв. само кажи и ще ти покажа!
Айде де! Виж колко сме мераклиите! Това знаеш ли колко бира прави за теб? Big Grin
Я сподели и за двата предни от какъв точно модел на Ауди става че не ми се свалят и обикаля по магазините пеша с тампона..... Нали говорим за 1,7i? Доколкото виждам ти си с турбо но едва ли са различни.... :roll: поскоро ще са по усилени и по добре за нас... Big Grin


Разликата им е минимална този от ауди са му малко по тънки шпилките но не се притеснявайте издържат! тествах го вече над 25 литра бензин Big Grin :twisted: и има две пластмасови крачета от долната страна който се премахват с помоща на ъглошлайфче или макетно носче "може и със зъби" зависи колко си мераклия да я оправиш Big Grin този тампон беше 46 лв и стотинки с отстъпката която полсвам ми излезна скромните 40.50 лв ако искате да ви ги купувам само кажете или си намерете сами! Дано съм бил поне малко полезен Smile


За кой тампон говориш? Този на снимката или за предните два ?
Reply

#17
За тампоните от пред те стават от АУДИ А4-А6 2.5 ТДИ :!: :!:
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#18
Vin_Diesel_9_0 Wrote:За тампоните от пред те стават от АУДИ А4-А6 2.5 ТДИ :!: :!:

Говорим за задния тампон,,,
Reply

#19
mirkovinkata Wrote:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:За тампоните от пред те стават от АУДИ А4-А6 2.5 ТДИ :!: :!:

Говорим за задния тампон,,,

Оффф аийде върни се малко назад и виж защо споменавам за тия предни тампони................ Confusedhock:
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#20
Vin_Diesel_9_0 Wrote:
mirkovinkata Wrote:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:За тампоните от пред те стават от АУДИ А4-А6 2.5 ТДИ :!: :!:

Говорим за задния тампон,,,

Оффф аийде върни се малко назад и виж защо споменавам за тия предни тампони................ Confusedhock:

Пич, в грешка си нещо! Не те схващам май. :roll:
Тук всички говорят за задния омега-образен тампон на Волво 440-460. Даже и темата така се казва. 8)
Ти предлагаш същия.... или нещо такова... за 43 лв....после от ауди ставал... а сега ИЗВЕДНЪЖ взе да пишеш за преден такъв :!:
Е, НЯМА преден омега, да знайш. Big Grin

Дали да не поканим Холмс и д-р Уотсън, а?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)