The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос за омега-образен тампон на двигател.

#21
yogi479 Wrote:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Този тампон го имаш точно за 43 лв. само кажи и ще ти покажа!
Айде де! Виж колко сме мераклиите! Това знаеш ли колко бира прави за теб? Big Grin
Я сподели и за двата предни от какъв точно модел на Ауди става че не ми се свалят и обикаля по магазините пеша с тампона..... Нали говорим за 1,7i? Доколкото виждам ти си с турбо но едва ли са различни.... :roll: поскоро ще са по усилени и по добре за нас... Big Grin


Айде вижте какво ме пита човека и после викайте Уотсън и нз си кой още Confusedhock:
Я сподели и за двата предни от какъв точно модел на Ауди става че не ми се свалят и обикаля по магазините пеша с тампона..... :wink: айде ако нещо не ме схващате какво говоря поне се върнете да почетете малко в 1-ви клас и не забравяйте :!: НЕ ПРЕСКАЧАЙТЕ РЕДОВЕТЕ Big Grin
Айде без лоши чувства !
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#22
Малко да повдигнем темата.
Какво стана с този тампон. Китайците не са ли почнали да го произвеждат. Колега Vin_Diesel_9_0 нещо ново за тампона от 43лв.?
Reply

#23
Здравейте колеги!Искам мнението ви по едно въпросче.Имам Волво 460 -1.6 бензин 1994 година.При запален двигател, и в положение на покой, се усещат леки вибриции от мотора по волана.Дори е видимо как вибрира волана.Та въпроса ми е, дали има вероятност да са от тампон на двигателя който е за смяна?Или пък дали може да са и от износена кормилна рейка?Защото пролетта като сменях кормилни накрайници в сервиза ми казаха че и кормилната рейка не е много добре.
Reply

#24
kolev_74 Wrote:Здравейте колеги!Искам мнението ви по едно въпросче.Имам Волво 460 -1.6 бензин 1994 година.При запален двигател, и в положение на покой, се усещат леки вибриции от мотора по волана.Дори е видимо как вибрира волана.Та въпроса ми е, дали има вероятност да са от тампон на двигателя който е за смяна?Или пък дали може да са и от износена кормилна рейка?Защото пролетта като сменях кормилни накрайници в сервиза ми казаха че и кормилната рейка не е много добре.

Според мен е някой тампон на двигателя или по скоро този който е на скоростната кутия,залагам повече на втория.
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#25
Може би си прав и ще е от тампона на скоростната кутия, защото като карам на четвърта с 50 и скоростния лост не стои неподвижен а има малък луфт?!Май напролет пак ще ходя по сервизи.Благодаря за мнението колега!Весело посрещане на Новата година на всички във форума!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)