The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Автосервиз" „Булкар сървиз“

#1
Хора не ходете в Автосервиз „Булкар сървиз“ в слатина!
Тук ще ви разкажа какво се случи...

Преди около година ми рециклираха рейката и проблемите започнаха...
1. след ремонта си взех колата с счупено огледало (някъде в сервиза при маневри са го закачили) поразправях се и в крайна сметка мина, като щета при застрахователите
2. около 6м. след рециклирането рейката протече и управителя каза първо че е изпуснал семеринг после че не били точни и са сложили точни този път.
3. 1г. след ремонта протече отново докато бях на море и я закарах 1 седмица след карая на гаранцията... не ми поискаха гаранционната и я "ремонтираха" пак семеринги ... взимам си колата и ми светеха SRS и DSTC освен това за по-удобно са ми кривили тръбите за да ги закачат и едната чука в купето.

Направиха ми диагностика в мото фое и се оказа, че е скапана контактната плочка (лентов кабел в нея ) в следствие на "ремонта" последва диагностика + труд + частта = 700лв. разходи за да си оправя колата.

Освен това всеки път в Булкар сървиз ми разправяха, че ако не ми носи може да не правя реглаж, което е безумие!

Писнало ми е от безумни майстори!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)