The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нафтата ли ми замръзна!?

#51
E, още по зле е вече: обезвъздушавам - пали, работи 2-3 секунди, претриса и гасне!?! Освен това счупих и вентилчето от пренатягане:            
защото ми се струваше, че овлажнява около него - както се си въртеше, просто остана в тресчотката... :angry2:

А нафтата, която източих през филтъра, изглежда така:
        (съвсем нормално, според мен?) Оставих шишето на терасата, за да видя дали ще настъпи някаква промяна според времето навън... Е, това е засега - сега ще търся частта, сервиз и транспорт до там - като реша проблемите, ще обобщя! 8)
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#52
Да чукна на дърво оня ден при минус 15 градуса запалих и тръгнах. Зареждам от Еко и за сега няма дерт... да чукнем на дърво.
Reply

#53
Замръзвала или не е нафтата, с добавка или без - последните два дни беше по-топло... След кратък престой в уютния сервиз при galin dizela обаче, беше установено, че имам спукан маркуч и засмуква въздух. С това, надявям се, одисеята ми приключва! За следващата зима ще си знам: добавка, масло или газ - мерките трябва се взимат превантивно!

p.s. Оня ден (-17°C) нафтата в шишето на терасата имаше лека прилика с добре охладена мастика - фини кристали се носеха нагоре-надолу! Сега гледам, че на дъното са се оформили "сополиви парцалчета" - още един пункт за зареждане с гориво отпадна от личния ми списък...
:roll:
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#54
Никви добавки не ползвам зареждам от OMV и ромпетрол и само каране, миналата зима бях на балкана и на
-25градуса запали от четвърт като току що изгасена.

Volvo V40 1.9tdi 97г.
Reply

#55
Didovolvo1.9td Wrote:Никви добавки не ползвам зареждам от OMV и ромпетрол и само каране, миналата зима бях на балкана и на
-25градуса запали от четвърт като току що изгасена.
Така и трябва да е! Този двигател е невероятен....
Reply

#56
watcher Wrote:...обаче, беше установено, че имам спукан маркуч и засмуква въздух....

Това ми втекна оня ден докато приказвахме по ICQ-то ама ти побърза да излезеш и не можах да ти го кажа.....
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)