The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дайте мнение

#1
Здрвейте всички отново,
вчера като почнах да обикалям по магазините отбелязани в раздела (което много ми помогна) за да си търся комплект съединител и разни други джаджи открих следното:
- комплект сърединител, притисквателен диск и лагер-
а/ "оргинал"? в разни магазини от 350 до 550 лв.,
б/ Скан Тех - 199 лв. напълно рециклиран френски комплект,
в/ Euro 07 - 156 лв. чисто нов комплект - италиански.
Това по точка в/ не е ли подозрително евтино ? Някой има ли мнение и ползвал ли е подобен комплект?
:?:
Друго - в Скан Тех ми казаха че за двигател 1.8 има два размера 200 и 220 мм. Има ли разлика в размерите на двата двигатерля? :roll:

Бъдете здрави и благодаря предварително !
Reply

#2
Здрвейте всички отново,
вчера като почнах да обикалям по магазините отбелязани в раздела (което много ми помогна) за да си търся комплект съединител и разни други джаджи открих следното:
- комплект сърединител, притисквателен диск и лагер-
а/ "оргинал"? в разни магазини от 350 до 550 лв.,
б/ Скан Тех - 199 лв. напълно рециклиран френски комплект,
в/ Euro 07 - 156 лв. чисто нов комплект - италиански.
Това по точка в/ не е ли подозрително евтино ? Някой има ли мнение и ползвал ли е подобен комплект?
:?:
Друго - в Скан Тех ми казаха че за двигател 1.8 има два размера 200 и 220 мм. Има ли разлика в размерите на двата двигатерля? :roll:

Бъдете здрави и благодаря предварително !
Reply

#3
забравих да питам и за тези от Скан Тех - напълно рециклираните - читави ли са като са рециклирани ?
Да не стане така - с трици-маймуни? Sad
Reply

#4
забравих да питам и за тези от Скан Тех - напълно рециклираните - читави ли са като са рециклирани ?
Да не стане така - с трици-маймуни? Sad
Reply

#5
този в скантех съм го разглеждал и е пълен комлект заедно с лагера. поне на вид както си е опакован изглежда доста добре но как ще работи може да каже само някой сменял с такъв.
тези дето ти дават оригинални не се знае колко са оригинални. за към 570 лв е в мф оригинален но е само феродо и притискателен. лагера е отделно още 80-90лв вече не помня точно.
аз лично бих заложил на скантех-ския като компромисно средно решение а и все пак нали работят основно с волво части
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#6
този в скантех съм го разглеждал и е пълен комлект заедно с лагера. поне на вид както си е опакован изглежда доста добре но как ще работи може да каже само някой сменял с такъв.
тези дето ти дават оригинални не се знае колко са оригинални. за към 570 лв е в мф оригинален но е само феродо и притискателен. лагера е отделно още 80-90лв вече не помня точно.
аз лично бих заложил на скантех-ския като компромисно средно решение а и все пак нали работят основно с волво части
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#7
Провери дали имат подобно нещо в АUTOhelp на фирма LUK.
Reply

#8
Провери дали имат подобно нещо в АUTOhelp на фирма LUK.
Reply

#9
ivis_m Wrote:Здрвейте всички отново,.......
Друго - в Скан Тех ми казаха че за двигател 1.8 има два размера 200 и 220 мм. Има ли разлика в размерите на двата двигатерля? :roll:

Така е, има два размера на диаметъра на феродовия диск, респективно на маховика.
Няма разлики в двигателя - един е.
При мен имам по-големия диаметър: притискател, феродов и лагер.
Италиански. На фирмата Метелли.

ivis_m, ако искаш, мини през магазина да си направиш справка за вид, състояние и качество на продукта.
Reply

#10
ivis_m Wrote:Здрвейте всички отново,.......
Друго - в Скан Тех ми казаха че за двигател 1.8 има два размера 200 и 220 мм. Има ли разлика в размерите на двата двигатерля? :roll:

Така е, има два размера на диаметъра на феродовия диск, респективно на маховика.
Няма разлики в двигателя - един е.
При мен имам по-големия диаметър: притискател, феродов и лагер.
Италиански. На фирмата Метелли.

ivis_m, ако искаш, мини през магазина да си направиш справка за вид, състояние и качество на продукта.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)