The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Една инициатива.

#21
Хрумна ми още една инициатива, малка е но ако стане ще е полезна за нас, Колеги моля всеки които не си е написал местоположението в страната и модела на колата си да го направи,н е е трудно не отнема повече от минута, но пък когато човек има нужда от помощ и забрави да напише за какъв модел става дума, темата се разводнява и отговорът закъснява само защото човекът с проблема не е писал за нито от къде е и не могат да му дадат адрес за района, нито пък е написал каква му е колата, с което забавя тези които могат да му помогнат.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#22
Хрумна ми още една инициатива, малка е но ако стане ще е полезна за нас, Колеги моля всеки които не си е написал местоположението в страната и модела на колата си да го направи,н е е трудно не отнема повече от минута, но пък когато човек има нужда от помощ и забрави да напише за какъв модел става дума, темата се разводнява и отговорът закъснява само защото човекът с проблема не е писал за нито от къде е и не могат да му дадат адрес за района, нито пък е написал каква му е колата, с което забавя тези които могат да му помогнат.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#23
Имам питане :?: :?: :?:
Тази тема ми се струва най-подходяща, за да го изложа.

Към кого да се обърна за съдействие относно поставянето на светофар по околовръстното и входа за Герман.
Винаги е имало инциденти там, последният който аз видях беше с три коли.
Наскоро поставиха ограда, която доста ограничи видимоста към Горубляне. Когато е тъмно фаровете помагат, но ако е светло за ориентир служат само колегите излизащи от Герман.
По тази проста причина, вече предпочитам да се прибера през два светофара повече, без толкова голям риск някой да ме отнесе. :oops:

п.п.
Писах до столична община, но глас в пустиня.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#24
Имам питане :?: :?: :?:
Тази тема ми се струва най-подходяща, за да го изложа.

Към кого да се обърна за съдействие относно поставянето на светофар по околовръстното и входа за Герман.
Винаги е имало инциденти там, последният който аз видях беше с три коли.
Наскоро поставиха ограда, която доста ограничи видимоста към Горубляне. Когато е тъмно фаровете помагат, но ако е светло за ориентир служат само колегите излизащи от Герман.
По тази проста причина, вече предпочитам да се прибера през два светофара повече, без толкова голям риск някой да ме отнесе. :oops:

п.п.
Писах до столична община, но глас в пустиня.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#25
EMETO1 Wrote:Имам питане :?: :?: :?:
Тази тема ми се струва най-подходяща, за да го изложа.

Към кого да се обърна за съдействие относно поставянето на светофар по околовръстното и входа за Герман.
Винаги е имало инциденти там, последният който аз видях беше с три коли.
Наскоро поставиха ограда, която доста ограничи видимоста към Горубляне. Когато е тъмно фаровете помагат, но ако е светло за ориентир служат само колегите излизащи от Герман.
По тази проста причина, вече предпочитам да се прибера през два светофара повече, без толкова голям риск някой да ме отнесе. :oops:

п.п.
Писах до столична община, но глас в пустиня.

Мисля че тук трябва да се намеси УС и да се направи някаква подписка-За изграждането на светофар, може и към медиите да се обърнем мисля. Няма да е зле и други сериозни клубове да се включат, че поне да стане голяма подписката и гласа ;о).
Reply

#26
EMETO1 Wrote:Имам питане :?: :?: :?:
Тази тема ми се струва най-подходяща, за да го изложа.

Към кого да се обърна за съдействие относно поставянето на светофар по околовръстното и входа за Герман.
Винаги е имало инциденти там, последният който аз видях беше с три коли.
Наскоро поставиха ограда, която доста ограничи видимоста към Горубляне. Когато е тъмно фаровете помагат, но ако е светло за ориентир служат само колегите излизащи от Герман.
По тази проста причина, вече предпочитам да се прибера през два светофара повече, без толкова голям риск някой да ме отнесе. :oops:

п.п.
Писах до столична община, но глас в пустиня.

Мисля че тук трябва да се намеси УС и да се направи някаква подписка-За изграждането на светофар, може и към медиите да се обърнем мисля. Няма да е зле и други сериозни клубове да се включат, че поне да стане голяма подписката и гласа ;о).
Reply

#27
Като спомена Пламен медиите и се сетих за "Господари на ефира", що не им драснеш няколко реда, те обръщат внимание на такива неща, за разлика от Общината, на които уж това им е работата.
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
------------------------
Volvo S60 D5 - 2003, 163hp/4000, 347Nm/1750 & Volvo S40 1.6D - 2006, 110hp/4000, 245-280Nm/1750 & Volvo 460 1.9TDi - 1996, 90hp/4500 180Nm/2200 & Volvo 460 GLE - 1994, 1721cc. - 106hp
Reply

#28
Като спомена Пламен медиите и се сетих за "Господари на ефира", що не им драснеш няколко реда, те обръщат внимание на такива неща, за разлика от Общината, на които уж това им е работата.


Attached Files Thumbnail(s)
               
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
------------------------
Volvo S60 D5 - 2003, 163hp/4000, 347Nm/1750 & Volvo S40 1.6D - 2006, 110hp/4000, 245-280Nm/1750 & Volvo 460 1.9TDi - 1996, 90hp/4500 180Nm/2200 & Volvo 460 GLE - 1994, 1721cc. - 106hp
Reply

#29
Май УС-то трябва да го включи в дневния ред на следващата си среща :wink:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#30
Май УС-то трябва да го включи в дневния ред на следващата си среща :wink:
V40 1999 1.8 115hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)