The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пак питане за В40

#11
Някой може ли да преведе това?
Quote:Если при проезде неровностей сзади стал раздаваться негромкий, но отчетливый стук, не спешите перетряхивать подвеску. Возможно, его издают жесткие тросы ручника. Достаточно закрепить или немного сместить ветви.

Текста е взет от http://www.autonavigator.ru/guides/secon.../2792.html
V40 2.0 16V
Reply

#12
Някой може ли да преведе това?
Quote:Если при проезде неровностей сзади стал раздаваться негромкий, но отчетливый стук, не спешите перетряхивать подвеску. Возможно, его издают жесткие тросы ручника. Достаточно закрепить или немного сместить ветви.

Текста е взет от http://www.autonavigator.ru/guides/secon.../2792.html
V40 2.0 16V
Reply

#13
Опитал съм се да го преведа горе -долу, но 2 думи миубягнаха

Ако при преминаване по неравности отзад се е появил тихо, но отчетливо чукане, не бързайте да пипате по окачването. Възможно е шума да е от опънатото жило на "ручник"-а(скоростен лост или ръчна май), Достатъчно е да се закрепят или леко да се наместят(стегнат) "ветви"-те.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#14
Опитал съм се да го преведа горе -долу, но 2 думи миубягнаха

Ако при преминаване по неравности отзад се е появил тихо, но отчетливо чукане, не бързайте да пипате по окачването. Възможно е шума да е от опънатото жило на "ручник"-а(скоростен лост или ръчна май), Достатъчно е да се закрепят или леко да се наместят(стегнат) "ветви"-те.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#15
При преминаване по неравности наистина се чува характерно чукане. Направи ми впечатление още в началото. При обстоен оглед от майстор, човека каза, никакъв проблем по окачването просто Волво е малко по-твърда.
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#16
При преминаване по неравности наистина се чува характерно чукане. Направи ми впечатление още в началото. При обстоен оглед от майстор, човека каза, никакъв проблем по окачването просто Волво е малко по-твърда.
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#17
Проблема с причукването на волана се реши доста елементарно, един майстор само ми затегна болтовете на моста и всичко заспа.
V40 2.0 16V
Reply

#18
Проблема с причукването на волана се реши доста елементарно, един майстор само ми затегна болтовете на моста и всичко заспа.
V40 2.0 16V
Reply

#19
Което значи -

диагноза: Разхлабена рейка.

Супер Късмет ! =D>
Reply

#20
Което значи -

диагноза: Разхлабена рейка.

Супер Късмет ! =D>
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)