The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
антенка за S40

#1
Здравейте колеги!
Търся да си купя антена че моята някой смотаняк и видя сметката за което му желая вс."най добро"
ако някой има оферта да пише и да каже цена.
Има ли някой със същият проблем на когото му се е налагало смяна?
ако може малко инфо за това как се сваля. Има ли нещо по специялно което трябва да знам преди да се захвана с тая работа? Интересува ме също така понеже ми е счупена и не се разгъва вътре механизма има ли вероятност да е повреден от това? И когато живот и здраве се здобия с такава как се свързва има ли нещо по специално което трябва да знам.Благодаря ви предварително за всичко Smile
S40 2.0 B4204_1998
Reply

#2
3-та тема за едно и също и то при положение че и трите теми са една до друга, а не някъде назад в историята....
kurts40 Wrote:Здравейте колеги!
Търся да си купя антена че моята някой смотаняк и видя сметката за което му желая вс."най добро"
ако някой има оферта да пише и да каже цена.
Има си раздел за обяви "Купувам" - тук
kurts40 Wrote:Има ли някой със същият проблем на когото му се е налагало смяна?
Има - в двете съседни теми - тук и тук
kurts40 Wrote:ако може малко инфо за това как се сваля.
Инструкция за демонтаж/монтаж на ел.антена S40 - тук
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#3
kurts40 Wrote:Здравейте колеги!
Търся да си купя антена че моята някой смотаняк и видя сметката за което му желая вс."най добро"
ако някой има оферта да пише и да каже цена.
Има ли някой със същият проблем на когото му се е налагало смяна?
ако може малко инфо за това как се сваля. Има ли нещо по специялно което трябва да знам преди да се захвана с тая работа? Интересува ме също така понеже ми е счупена и не се разгъва вътре механизма има ли вероятност да е повреден от това? И когато живот и здраве се здобия с такава как се свързва има ли нещо по специално което трябва да знам.Благодаря ви предварително за всичко Smile

Ей ...............................на тоя дето ти е откършил антената!Ръцете да му изсъхнат! :evil:

Ма..................... на такива, защото освен всичко е теглил и напъвал антената,
защото тя си стои сгъната вътре, когато не работи.

На мен пък ми дерат колата!
Нищо колега!Моли се някой ден да го засечеш, да си близо до колата докато го прави отново!
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#4
един единствен път не се прибра до край викам на сутринта ще я погледна.слизам сутринта и ко да видя :evil: направо изтръгната и на земята до колата не му е трябвала еи така просто да ми е гадно.незнам колеги но в бг.някой хора завистта ще ги затрие!и повярвай ми ако го пипна ще има сцената на вини джоунс от филма две димящи дула
:gib:
S40 2.0 B4204_1998
Reply

#5
kurts40 Wrote:един единствен път не се прибра до край викам на сутринта ще я погледна.слизам сутринта и ко да видя :evil: направо изтръгната и на земята до колата не му е трябвала еи така просто да ми е гадно.незнам колеги но в бг.някой хора завистта ще ги затрие!и повярвай ми ако го пипна ще има сцената на вини джоунс от филма две димящи дула
:gib:


Да си завре антената в г....а нещастен! :twisted:
На мен ми дерат колата, на мой приятел гумите режат, на теб антената.
Българите сме лъжливо, крадливо и злобно племе!


Здраве да е!Ще я смениш.

Друг път да знаеш от мен, ако не ти се прибира докрай антената- включи СД -то нека се вдигне и я почисти с ВД 40(парцалче напоено с него), след това с тънка смазка(може и силиконов спрей, но имай предвид, че само с WD 40 не става, защото не е смазка а разтворител) я смажи антената хубаво(с напоено със смазка парцалче).
Това се препоръчва от Волво.Чел съм го в упътването за експлоатация.докозоно и пробвано от мен има ефакт.
Нека винаги антената да ти е леко смазана, така хем ще се прибира ледсно и няма да я къртаят, хем ще ще я запазиш за дълго.

Купи си антената с целия механизъм.Провери и в автоморгите.
Ако може и в мото-Пфое.

Не мисля ,че можеш да снадиш само телескопичната част на механизма.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#6
до kurts40
Пич нали знаеш вица за борчетата 'дет' им се напълнил пеплника.
- И ся ко шъ прайм?
- Е как ко, шъ сменяме колата!

Та така и ти - земи някоя 60-ка или 80-ка и няма да ти изтръгват антената - тя е в задната броня и задното стъкло Smile
Давай по-ведро и помни "не прави това, което не искаш да ти направят на тебе"
Пий една студена вода и със здраве
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#7
хаха много си забавен!
ще сменя антената и ще пия един jack.
S40 2.0 B4204_1998
Reply

#8
kurts40 Wrote:хаха много си забавен!
ще сменя антената и ще пия един jack.


И падне ли ти пред очите такова копеле дето троши коли, бой у главата до кръв!Съвсем сериозно.
Като юрист ти казвам- бий го без палка, боксове, нож, дърво, за да няма неприятни последици за тебе самия.Само с голи ръце. Confusedhock: Щото употребата на нещо, което може да се използва като оръжие е квалифициращо деянието обстоятелство.

Колега въздържай се от употреба нецензурни изрази !!!
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)