The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motore necessita assist

#1
Колеги, помагайте! Това ми го изписва по някой път като запаля колата. Като угася и пак я запаля изчезва.Ходих на компютърна диагностика и там отчита някаква грешка на датчика на Cruise control-а, но не могат да я изтрият, а нямам никакъв проблем с автопилота.
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T
Reply

#2
Кода на грешката казаха ли ти за да го проверим във Вадис?
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#3
Здравейте колеги, използвах търсачаката и видях,че има вече същата тема.. Та значи при мен се случи абсолютно същото! Запалих, изпиза ми го ...карах карах..спрях, загасих ..запалих отново и изчезна съобщението ...

От какво може да е и какв означи това колеги?

Поздрави и благодаря предварително!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#4
А колите влизат ли в "авариен" режим или само си мига това съобщенийце?
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#5
bell Wrote:А колите влизат ли в "авариен" режим или само си мига това съобщенийце?

Авариен режим? :?:

Ами съобщението просто си стои на дисплея и го показва....Докато не изгасиш и запалиш отново... Но когато запалих повече не се появи...
Незнам дали е за притеснение или не :?
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#6
In Flames Wrote:
bell Wrote:А колите влизат ли в "авариен" режим или само си мига това съобщенийце?

Авариен режим? :?:

Ами съобщението просто си стои на дисплея и го показва....Докато не изгасиш и запалиш отново... Но когато запалих повече не се появи...
Незнам дали е за притеснение или не :?

Влизайки в "авариен режим" автомобила не може да вдига повече от 50 - 60 км/ч и целта е така да се добереш до първия сервиз за оглед и евентуален ремонт .... явно при теб не се е получавала такава ситуация
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#7
bell Wrote:
In Flames Wrote:
bell Wrote:А колите влизат ли в "авариен" режим или само си мига това съобщенийце?

Авариен режим? :?:

Ами съобщението просто си стои на дисплея и го показва....Докато не изгасиш и запалиш отново... Но когато запалих повече не се появи...
Незнам дали е за притеснение или не :?

Влизайки в "авариен режим" автомобила не може да вдига повече от 50 - 60 км/ч и целта е така да се добереш до първия сервиз за оглед и евентуален ремонт .... явно при теб не се е получавала такава ситуация

Ясно, благодаря колега! Но тогава бях на надолнище и карах бавно, с около 40-50.. С отнета газ на 3та.. Не съм натискал газта така че дор ида е навлезнала в такъв режим колата, не съм разбрал :?

Дано не се окаже нещо сериозно Sad Интересното е ,че после грешката изчезна..дано е било някакъв гаф на някои датчик...


Поздрави !
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#8
От собствен опит знам че при най-малък проблем на D5 компа го пуска това съобщенийце. Ако се поразровиш тук ще видиш че доста колеги са се "парили" с това страшно съобщение. При мен ме сецна от липса на достатъчно нафта един път ....
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#9
bell Wrote:От собствен опит знам че при най-малък проблем на D5 компа го пуска това съобщенийце. Ако се поразровиш тук ще видиш че доста колеги са се "парили" с това страшно съобщение. При мен ме сецна от липса на достатъчно нафта един път ....

Благодаря много колега! Успокои ме.. След малко все пак ще слезна да проверя масла едно друго..да се уверя,че всичко е наред...

Поздрави, Иван
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)