The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
стар член с ново волво

#81
:oops: :oops: значи ТВ не свети но се вижда че има надпис ТВ както и ДВД на самото радио само че как да ги накарам да светнат :mrgreen: или да работят предстои да пробвам че покрай тая работа и лекции нямам време още да разуча кое какво как и защо :mrgreen: работи или го има по колата ... мерси мн за инфото много за черпене имам .... относно навигацията аз не искам да си слагам допълнителна навигация а да наглася фабричната да работи в София и в БГ като цяло .. само дето не ми остава време да се разтърся как да стане това
Reply

#82
за жалост оригиналната навигация е нефункционална за БГ. т.е картите са непълни ако въобще има БГ. Телевизор явно нямаш, щом не си се натъкнал на него дакото смени от ЦД на РАДИО. За да се успокоиш все пак погледни в багажника стои приемника.
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Reply

#83
Ето ти една идея - 2002 Volvo S60 Super Connected Car PC - work log
Има много проекти в тази секция. посоченото Волво е ... хмм... прекалено, винаги може да измисли нещо по-семпло което да е Stock view. Да се ползва моторизираната кутия на съществуващия екран с LCD VGA монитор + тъч филм като този и лаптоп със счупен екран. Запазваш аудиото и с помощ от Тишо да направи aux... давам идеи или по точно споделям моите... Smile
Защо те мятам "на черешата" - от това което съм прочел напред-назад навигация на волво на CD за БГ няма.
Иначе похвали за нивото на оборудване - cool
пу пу пу
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#84
lilker Wrote:за жалост оригиналната навигация е нефункционална за БГ. т.е картите са непълни ако въобще има БГ. Телевизор явно нямаш, щом не си се натъкнал на него дакото смени от ЦД на РАДИО. За да се успокоиш все пак погледни в багажника стои приемника.
Smile мерси колега .... не че много ми е притрябвала телевизията или навигацията Wink особено първото ама дразнещо е педалското лъжливо отношение на продавача ... :tfrag: както и да е това няма значение пито платено вече Wink къде точно в багажника да го търся приемника и как изглежда Wink ако въобще го има при чейнджъра ли трябва да е някъде :oops:
Reply

#85
yuckuJackD Wrote:Ето ти една идея - 2002 Volvo S60 Super Connected Car PC - work log
Има много проекти в тази секция. посоченото Волво е ... хмм... прекалено, винаги може да измисли нещо по-семпло което да е Stock view. Да се ползва моторизираната кутия на съществуващия екран с LCD VGA монитор + тъч филм като този и лаптоп със счупен екран. Запазваш аудиото и с помощ от Тишо да направи aux... давам идеи или по точно споделям моите... Smile
Защо те мятам "на черешата" - от това което съм прочел напред-назад навигация на волво на CD за БГ няма.
Иначе похвали за нивото на оборудване - cool
пу пу пу
дам мерси идеите са екстра само че засега ще пропусна че финансите се постопиха .. временно надявам се но като мине зимата ще се търсят варианти Wink впрочем едно приятелче ми спомена за устройство което се връзва към чейнджъра т.е ползва си оригиналните кабеляци .. и направено така може да си се гледат филмчета музики и т.н .... само че му забравих името :oops: :oops:
Reply

#86
За филмчета не знам, но музика - да. Прави се на ченджър, разпознава папките на флашката като CD-та а песните вътре са си песни.
Има готови продукти средно около 200лева, иначе Тишо е твоят човек, той прави подобен проект, но по-конктерно за нашите системи с повечко глезотийки Smile
п.п. и аз съм на изчакване за "по-добри времена" Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#87
yuckuJackD Wrote:За филмчета не знам, но музика - да. Прави се на ченджър, разпознава папките на флашката като CD-та а песните вътре са си песни.
Има готови продукти средно около 200лева, иначе Тишо е твоят човек, той прави подобен проект, но по-конктерно за нашите системи с повечко глезотийки Smile
п.п. и аз съм на изчакване за "по-добри времена" Smile
:mrgreen: е няма вариант постна ни е "пицата" Big Grin Big Grin Big Grin щом има опцийки ще се възползваме някой ден ::beer:: ::beer:: ::beer::
Reply

#88
prostsotadjiq Wrote:къде точно в багажника да го търся приемника и как изглежда Wink ако въобще го има при чейнджъра ли трябва да е някъде :oops:

АМи моето е В70 и се намира под пода на багажника - там ми е телефона и приемника на ТВ-то. Ще пробвам да снимам и да ти покажа... Иначе ела да му се порадваме на НИМ в неделя, ако има сбирка...
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Reply

#89
lilker Wrote:
prostsotadjiq Wrote:къде точно в багажника да го търся приемника и как изглежда Wink ако въобще го има при чейнджъра ли трябва да е някъде :oops:

АМи моето е В70 и се намира под пода на багажника - там ми е телефона и приемника на ТВ-то. Ще пробвам да снимам и да ти покажа... Иначе ела да му се порадваме на НИМ в неделя, ако има сбирка...
имам голямо желание да дойда .... дано има сбирка и време да дойда че приятелката ми има рожден ден само това може да се яви проблем да не дойда ... :oops: :oops:
Reply

#90
Честито за придобивката. Много да те радва Smile
Volvo. for life
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)