The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
стар член с ново волво

#21
100Y0 Wrote:Честита нова придобивка колега, дай боже всекиму :wink: Big Grin :twisted: !!!!!!!
мерси колега Smile
Reply

#22
Честито пич, е това е прогрес, дай Боже и мен на пролет
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Reply

#23
lilker Wrote:Честито пич, е това е прогрес, дай Боже и мен на пролет
мерси колега Smile скорошна реализация и на твоето желание ти пожелавам Smile :wink:
Reply

#24
Честито за новата придобивка - Volvo S60 е наистина страхотен автомобил! Ако искаш сложи малко снимки на колата, за да я видим и ние Smile
Volvo. for life
Reply

#25
Сори за спама, ама няма как да не отбележа, че заглавието на темата кърти, ама много яко :twisted: :twisted: :twisted:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#26
100Y0 Wrote:Сори за спама, ама няма как да не отбележа, че заглавието на темата кърти, ама много яко :twisted: :twisted: :twisted:

,,Стар" е той Сотаджията ,,стар"...Много е ,,стар" 24 години няма..... :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Евалата на момчето!Знам го лично.Много сериозен и целеустремен....В края на август тая година се запознахме, той спомена бегло, каква кола иска да кара и ...само 2 месеца по-късно го постигна.
Това е похвално! Smile
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#27
Confusedpam1: Нищо против, даже много се радвам за придобивката на колегата, но тази неприкрита еротика в заглавието........майтап да става Big Grin :twisted: Big Grin Confusedpam2:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#28
Razsipnik Wrote:
100Y0 Wrote:Сори за спама, ама няма как да не отбележа, че заглавието на темата кърти, ама много яко :twisted: :twisted: :twisted:

,,Стар" е той Сотаджията ,,стар"...Много е ,,стар" 24 години няма..... :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Евалата на момчето!Знам го лично.Много сериозен и целеустремен....В края на август тая година се запознахме, той спомена бегло, каква кола иска да кара и ...само 2 месеца по-късно го постигна.
Това е похвално! Smile
Big Grin Big Grin "стар" даже много "стар" ..... нали сме "пенсионери" сите волваджии Big Grin та оня ден един бивш ГоуФФаджия ми вика ейй може ли вика да дадеш кинти за тоз пенсионерски кораб ..... ни вид има, нито върви, скъпа му поддръжка за к`во ти е ...... вика като си искал да даваш пари що не си купи едно ново гоУФФче - здраво било многОО ама многОООООО върви малко харчи ... каките му се радвали :mrgreen: :lol: Big Grin и го питам най - сериозно ..... абе брат искам честно да ми отговориш на един въпрос .... ти като си купув`a гоуФФа бонус към него дадоха ли ти ?? Какъв бонус да ми дадат бе брат ме пита :?: :?: и ме гледа умно ...... абонаментна карта за градския транспорт :roll: :mrgreen: викам аз .... гледа ме гледа ме няколко секунди и си би камшика на някъде без нищо да каже ..... та така дай боже всеки му да е "пенсионер" с колица от нашата марка ..... наздраве колеги поздрави на всички и мерси за пожеланията
Reply

#29
Здравей.
Честито за придобивката и много безаварийни километри.
Малко ти завиждам за придовбивката разбира се Smile
За мен това е почти черешката на тортата Smile
Чакаме снимки Smile
[Image: ab268624.gif]
[Image: ab262939.gif]
ВНИМАНИЕ!!!От много секс се ослепява!!!!!
Reply

#30
HydroPower Wrote:Здравей.
Честито за придобивката и много безаварийни километри.
Малко ти завиждам за придовбивката разбира се Smile
За мен това е почти черешката на тортата Smile
Чакаме снимки Smile
мерси колега надявам се скоро време да остане малко свободно време да й направя една фотосесийка :roll: .. пожелавам ти скорошно да "хапнеш" и ти тази черешка
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)