The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V40-ката се отключва сама :(

#11
Според мен е добре да си сложиш аларма, която да ти управлява заклъчването и то отделно от това, което имаш. То като е заключена не е сигурно, та какво остава и да се отключва :!:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#12
Според мен е добре да си сложиш аларма, която да ти управлява заклъчването и то отделно от това, което имаш. То като е заключена не е сигурно, та какво остава и да се отключва :!:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#13
Незнам кое е по-кофти, .....
И мойта, по-някое време се самозаключва и за това ключа го държа все в джоба, а резервния в на жената чантата....
... ама това да ти се самоотключи май е по-ковти...
I'd like mornings better if they started later
Reply

#14
Незнам кое е по-кофти, .....
И мойта, по-някое време се самозаключва и за това ключа го държа все в джоба, а резервния в на жената чантата....
... ама това да ти се самоотключи май е по-ковти...
I'd like mornings better if they started later
Reply

#15
Dumfree Wrote:Снощи както си стоеше паркирана пред нас се отключи сама.
Няма аларма.
Аз съм напълно озадачен, просто не ми е ясно от къде може да й идва това да се самоотключва.
Единственото странно което съм забелязал е че като махна кората при карката от лявата страна изпада една странна кутийка без надписи дето от нея излизат много кабели (15-тина) след това са бандажирани и от тях 2-3 се връзват към оригиналните снопове на колата, мисля си че това може би е било аларма но са я изолирали и може би тя да проявява такива своеволия. На буксата на тази странна кутийка има някаква лепенка дето така като го гледам пише нещо на италиански.
Някой да има други предположения?
1. Откачаш черната кутийка - трябва да е на куплунг.
2. Палиш колата - ако пали караш така и по този начин отпадат подозренията че старата итал. аларма отключва а ако не пали си я слагаш пак и пишеш какво е станало
3. Ако искаш снимай кутийката и внимателно я огледай за надписи.
SAXON
Reply

#16
Dumfree Wrote:Снощи както си стоеше паркирана пред нас се отключи сама.
Няма аларма.
Аз съм напълно озадачен, просто не ми е ясно от къде може да й идва това да се самоотключва.
Единственото странно което съм забелязал е че като махна кората при карката от лявата страна изпада една странна кутийка без надписи дето от нея излизат много кабели (15-тина) след това са бандажирани и от тях 2-3 се връзват към оригиналните снопове на колата, мисля си че това може би е било аларма но са я изолирали и може би тя да проявява такива своеволия. На буксата на тази странна кутийка има някаква лепенка дето така като го гледам пише нещо на италиански.
Някой да има други предположения?
1. Откачаш черната кутийка - трябва да е на куплунг.
2. Палиш колата - ако пали караш така и по този начин отпадат подозренията че старата итал. аларма отключва а ако не пали си я слагаш пак и пишеш какво е станало
3. Ако искаш снимай кутийката и внимателно я огледай за надписи.
SAXON
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)