The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бургас среща 09.01.2011

#11
Въпреки рехавата организация ,срещата стана супер.
Благодаря на всички които се отзоваха ,макар и да бяха уведомени в последния момент.
Ето и
.............. СНИМКИТЕ............
.............
..............
.................


Attached Files Thumbnail(s)
   
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#12
Ауууу било е весело Smile
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#13
Жалко колега че несме се разбрали но на Маргаритата нямаше места и за това се наложи да се преместим на Златно Пиле .За следващия пит да не стават разминавания звънни на тел 0878 631 531 Милен съм аз .
Reply

#14
ОК, задължително! :lol:
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#15
toshako Wrote:EeeeEEEEEE що не казахте че сте при пилето, нали уж в маргаритата?!!?!?!
Ма свърши вече то... НЯКОЙ ДРУГ ПЪТ Smile

Сега ..............колега ............................

Ако това си ти ТОЗИ с V-40-ката с регистрация М незнам какво си.....................
Ще ти кажа............. другия път преди да тръгнеш, се огледай в колата зад твоята..........
Колата си беше клубарска / с огромен стикер/и то на баш шефът
Раничко си тръгна...............................................
Ние с ШЕФЪТ те видяхме като се качи и отпраши..............
Другият път попитай .................и ела при нас .........не хапе никой от клуба нетрябва да ти е неудобно.
Пиша малко смело защото мисля ,че съм виждал тая кола при Стефан и навръзва 2+2 .
НО ................АКО НЕ СИ ТИ ИЗВИНЯВАЙ!
Reply

#16
:oops: Е точно аз бях. Не искам да ме разбира някой погрешно - не се сърдя или упреквам никой, дума да не става, големи хора сме все пак. Извинявам се, ако сте ме разбрали погрешно, исках само да споделя моето разочарование че не сме се запознали, без лоши чувства. Просто като не Ви познавам по физиономии ми беше малко неудобно да разпитвам от маса на маса, и вече съжалявам за това (пък и се нядявах някой да махне). :oops:
Поздрави.
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#17
toshako Wrote::oops: Е точно аз бях. Не искам да ме разбира някой погрешно - не се сърдя или упреквам никой, дума да не става, големи хора сме все пак. Извинявам се, ако сте ме разбрали погрешно, исках само да споделя моето разочарование че не сме се запознали, без лоши чувства. Просто като не Ви познавам по физиономии ми беше малко неудобно да разпитвам от маса на маса, и вече съжалявам за това (пък и се нядявах някой да махне). :oops:
Поздрави.
нИбой са уа, ние ги търсим такиз кат теб, Яла да ти дадем Ино калИндарчи да съ запознаим развИшли :lol:
Reply

#18
850t5r Wrote:....

нИбой са уа, ние ги търсим такиз кат теб, Яла да ти дадем Ино калИндарчи да съ запознаим развИшли :lol:

Aко не те познавах, щях да помисля, че не си добре психически и нямаше да дойда на среща Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#19
:thumbright: Така ли викате на бирата? хихихих :wink: Ма щом трябва ша ударим по едно календарче Smile
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#20
toshako Wrote::thumbright: Така ли викате на бирата? хихихих :wink: Ма щом трябва ша ударим по едно календарче Smile
Даже ,ако имаш поглед върху други блуждаещи колеги с Волва, викни ги и тях на календарче. :lol: :lol: :lol:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)