The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща София 30.01.11г.

#1
Привет приятели Smile
Имам удоволствието да Ви поканя на януарската среща за София,и всички гости на София :lol: ,мястото и часът са традиционни -паркинга пред НИМ, в 12.00ч.
Като продължение на събирането предлагам(ако има желаещи де...) да подкараме колите си по баирите над Германсия манастир Smile ,на този етап там има сняг...,и малко Офроуд няма да ни навреди Big Grin
Моля на сбирката да присъстват повечко клубни членове...,щото рекламните материали за тази година са готови,което означава че трябва да си ги вземете,щото на мен ми пречат Big Grin :lol: :wink:
Поздрави на всички!



п.п. и защото чух приказки от рода на "календари и рекламни материали се дават само при платен членски внос",държа да поясня,че...това за мен за глупости, които Аз не взимам под внимание,и че получаването на "пликчето" няма нищо общо с плащането на членския внос :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#2
ОФФРОУД ЛЕ ЛЕ че моята красавица едвам се държи в пътя, ако смогна да дойда ще има да ме бутате много е пиклива милата , а е с хубави гуменетки отзад но шоу да става
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply

#3
:iroc: Ще се теглим и бутаме кой както може Smile в тоя сняг купона ще е голям OFFROADCLUBVOLVO
Reply

#4
Здравейте, мисля и аз да дойда Smile Да носим ли снимки за новите членски карти, Емето ?? :lol:
Reply

#5
Надявам се да успея да дойда, че с тая сесия и работа :evil: Confusedhock:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#6
Здравейте, колеги!

От 10-ина дни съм притежател на Волво и с удоволствие бих дошъл да се запознаем. Само ако може малко по-точно да ми обясните къде да дойда...не съм тукашен така да се каже. При все, че НИМ май трудно ще го объркам Big Grin
Reply

#7
И НИМ трудно ще сбъркаш и пълния с волва паркинг отпред. Събираме се точно пред входа-каса за музея, ама най-отзад на паркинга (ако са много колите и на целия).
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#8
Чекайте и мене!!! Ке дода!

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#9
Аз като гледам обстановката се чудя,дали след посещението ми в Русе да не дойда и да тегля закъсалите край Германския манастир .... Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#10
Kangalov Wrote:Аз като гледам обстановката се чудя,дали след посещението ми в Русе да не дойда и да тегля закъсалите край Германския манастир .... Big Grin Big Grin Big Grin
Бат Вальо ако ще ме теглиш ...не знамм не си моята категория по-малък си от мене но пробвай се дано има камера да ни снима шоуто :lol: :lol: :lol:
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)