The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся...

#21
А къде е тая ламБа за да се опитам да я изичстя (ако ми се отдаде).
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#22
А къде е тая ламБа за да се опитам да я изичстя (ако ми се отдаде).
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#23
Абе хора, изчетох сума ти и неща за тая сонда, тук във форума. Аз откак спуках интеркулера, за което писах, ми светна една странна лампа, която май съответства на CHECK ENGINE. Залепих пущината, ама лампата не ще да гасне.
Ако намеря тая сонда и я почистя, дали ще се оправи?! Щото мен ме съмнява, че компа е регистрирал недостатъчно въздух при високи обороти, а тя светна при 120кмч и без диагностика и зануляване на грешката няма да мине?!
А ако ми препоръчате и къде да го направя, ще е чудесно!
Reply

#24
Абе хора, изчетох сума ти и неща за тая сонда, тук във форума. Аз откак спуках интеркулера, за което писах, ми светна една странна лампа, която май съответства на CHECK ENGINE. Залепих пущината, ама лампата не ще да гасне.
Ако намеря тая сонда и я почистя, дали ще се оправи?! Щото мен ме съмнява, че компа е регистрирал недостатъчно въздух при високи обороти, а тя светна при 120кмч и без диагностика и зануляване на грешката няма да мине?!
А ако ми препоръчате и къде да го направя, ще е чудесно!
Reply

#25
Ами във всеки сервиз на БОШ могат да ти нулират компа, ето ти фаил със сервизите на Бош в София, виж по адреса кой ти е най близо и звънни да си запишеш час ако искаш
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#26
Ами във всеки сервиз на БОШ могат да ти нулират компа, ето ти фаил със сервизите на Бош в София, виж по адреса кой ти е най близо и звънни да си запишеш час ако искаш


Attached Files
.pdf   Bosch services.pdf (Size: 181.24 KB / Downloads: 663)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#27
Благодаря, Уникат!
Един от тях ми е точно до бачкането. Ще си запиша час и после ще пиша какво е станало, може пък да е полезно за някой!?
Reply

#28
Благодаря, Уникат!
Един от тях ми е точно до бачкането. Ще си запиша час и после ще пиша какво е станало, може пък да е полезно за някой!?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)