The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Зимни гуми

#31
В събота си купих нови зимни гуми от "ДИАНА". От средния ценови лист най-доброто ми препоръчаха Дейтън. 90 лева парчето 175/65 R14. Добре изглеждат, но нека падне снега и ще ги усетя как се държат - били с повече гума отстрани и се държали по-добре по дупките. Nordsfrost 3 мисля, че беше към 115-120лв там. Иначе обслужването в "ДИАНА" е много добро и съм много доволен (като се изключи 4 часовата опашка Big Grin )
Reply

#32
В събота си купих нови зимни гуми от "ДИАНА". От средния ценови лист най-доброто ми препоръчаха Дейтън. 90 лева парчето 175/65 R14. Добре изглеждат, но нека падне снега и ще ги усетя как се държат - били с повече гума отстрани и се държали по-добре по дупките. Nordsfrost 3 мисля, че беше към 115-120лв там. Иначе обслужването в "ДИАНА" е много добро и съм много доволен (като се изключи 4 часовата опашка Big Grin )
Reply

#33
Аз си намерих с много търсене 185/60/14 Vredestein Snowtrac 2 при http://www.vktyres.com/. Излязоха ми с отстъпката около 106-107 лв. гумата.
Оказа се, че само те и ХЕЕД 91 ги предлагат.
Reply

#34
Аз си намерих с много търсене 185/60/14 Vredestein Snowtrac 2 при http://www.vktyres.com/. Излязоха ми с отстъпката около 106-107 лв. гумата.
Оказа се, че само те и ХЕЕД 91 ги предлагат.
Reply

#35
Може би е редно да се опитам да затворя темата /поне по отношение на моите терзания настъпи край/. Взех 4 бр. 175/70/14 Fulda Kristal Montero 2. През един приятел с фирмен абонамент в Мотоексперт ми направиха отстъпка и ми излязоха към 390 лв. Отзивите - предстоят с настъпване на истинската зима! Smile
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#36
Може би е редно да се опитам да затворя темата /поне по отношение на моите терзания настъпи край/. Взех 4 бр. 175/70/14 Fulda Kristal Montero 2. През един приятел с фирмен абонамент в Мотоексперт ми направиха отстъпка и ми излязоха към 390 лв. Отзивите - предстоят с настъпване на истинската зима! Smile


Attached Files
.jpeg   Fulda Montero.jpeg (Size: 6.25 KB / Downloads: 5,973)
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#37
orlincho Wrote:Та къде и за колко мога да намеря Vredestein Snowtrac 2 195/65/15 или Glisaved Nord Frost 3 или 5

Благодаря

в пловдив имаха представител и доста модели. мен много ме кефят тези гуми, но ми дойдоха малко скъпички и преди две години не се реших. не помня за кви пари ставаше въпрос, но ми се върти нещо от рода 150-170 лв за бройка. Но пак казвам не съм сигурен
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#38
orlincho Wrote:Та къде и за колко мога да намеря Vredestein Snowtrac 2 195/65/15 или Glisaved Nord Frost 3 или 5

Благодаря

в пловдив имаха представител и доста модели. мен много ме кефят тези гуми, но ми дойдоха малко скъпички и преди две години не се реших. не помня за кви пари ставаше въпрос, но ми се върти нещо от рода 150-170 лв за бройка. Но пак казвам не съм сигурен
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#39
S.B. Wrote:Може би е редно да се опитам да затворя темата /поне по отношение на моите терзания настъпи край/. Взех 4 бр. 175/70/14 Fulda Kristal Montero 2. През един приятел с фирмен абонамент в Мотоексперт ми направиха отстъпка и ми излязоха към 390 лв. Отзивите - предстоят с настъпване на истинската зима! Smile

За Фулда-та не чувам много-много хубави неща, дори чух, че на 10 чифта един е сполучлив?!...
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#40
S.B. Wrote:Може би е редно да се опитам да затворя темата /поне по отношение на моите терзания настъпи край/. Взех 4 бр. 175/70/14 Fulda Kristal Montero 2. През един приятел с фирмен абонамент в Мотоексперт ми направиха отстъпка и ми излязоха към 390 лв. Отзивите - предстоят с настъпване на истинската зима! Smile

За Фулда-та не чувам много-много хубави неща, дори чух, че на 10 чифта един е сполучлив?!...
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)