Волво Клуб - България

Full Version: Таван
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги.Започна да ми се разлепва таванът на колата.Има ли някакъв шанс да го спася.Много ме дразни.Какво да направя.Има ли някакви лепила за тази цел но без да се налага смъкването на целия таван.Благодаря предварително на отзовалите се Wink
vil4an76 Wrote:Здравейте колеги.Започна да ми се разлепва таванът на колата.Има ли някакъв шанс да го спася.Много ме дразни.Какво да направя.Има ли някакви лепила за тази цел но без да се налага смъкването на целия таван.Благодаря предварително на отзовалите се Wink


Начинът е само един- АВТОТАПИЦЕР!

Можеш да опиташ да инжектираш малко количество прозрачно лепило ,,Капчица"..............Но ефект няма да има.

Затова-ТАПИЦЕР!
Я виж тази тема: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=14581">viewtopic.php?f=8&t=14581</a><!-- l -->
Вилйо, ако решиш да го лепиш като прасковко обади се да помагам , тука на един съсед му помагах да залепи на голфа тавана.
Ок Румба.Като реша да я правя тази операция ще се обадя само че незнам какво лепило трябва да си взема.Имаш ли идеи Wink
Колега моят съвет е - иди при тапицер да изпипа нещата /да не оплескаш работата/.Успех!
Няколко тавана съм лепил досега лепилото може да бъде Момент, Хелмевект или Кармификс ЦМ-43.
Започне ли веднъж да се отлепя въпрос на време е да висне отвсякъде. Дунапренът старее и губи свойства. При подходящи условия процедурата не е сложна и с малко старание се увенчава с успех.
Вилйо незнам какво лепило се исползва , но момчетата като го лепиха (тавана де) мажеха от двете страни , изчакваха да поизветрее малко и после го опъваха с едни шпакли за лепене на винил и стана супер.
И да знаете : НИКАКВО миене и търкане на тапицерията на тавана!!! Иначе давай с начале Confusedhock:

П.П.Това предполага и голяма доза пазене от цапане.
Здравейте колеги.Да поразбутам малко темата.Та така,таванът още несъм го пипал,но мисля сега почивните дни да се заема с него че още повече провисна.Не е много но мен много ме дразни.Сподели с колегите на работа за проблемът ми и един от тях ми каза че е лепил таван с ц200,и станало супер.Аз имам немско и мисля да го смукна целия,да изчистя дунапренът и да го залепя наново.Какво ще кажете.
Pages: 1 2