The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Таван

#1
Здравейте колеги.Започна да ми се разлепва таванът на колата.Има ли някакъв шанс да го спася.Много ме дразни.Какво да направя.Има ли някакви лепила за тази цел но без да се налага смъкването на целия таван.Благодаря предварително на отзовалите се Wink
Reply

#2
vil4an76 Wrote:Здравейте колеги.Започна да ми се разлепва таванът на колата.Има ли някакъв шанс да го спася.Много ме дразни.Какво да направя.Има ли някакви лепила за тази цел но без да се налага смъкването на целия таван.Благодаря предварително на отзовалите се Wink


Начинът е само един- АВТОТАПИЦЕР!

Можеш да опиташ да инжектираш малко количество прозрачно лепило ,,Капчица"..............Но ефект няма да има.

Затова-ТАПИЦЕР!
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#3
Я виж тази тема: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=14581">viewtopic.php?f=8&t=14581</a><!-- l -->
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#4
Вилйо, ако решиш да го лепиш като прасковко обади се да помагам , тука на един съсед му помагах да залепи на голфа тавана.
PASSAT B4 2.0
Reply

#5
Ок Румба.Като реша да я правя тази операция ще се обадя само че незнам какво лепило трябва да си взема.Имаш ли идеи Wink
Reply

#6
Колега моят съвет е - иди при тапицер да изпипа нещата /да не оплескаш работата/.Успех!
Reply

#7
Няколко тавана съм лепил досега лепилото може да бъде Момент, Хелмевект или Кармификс ЦМ-43.
Започне ли веднъж да се отлепя въпрос на време е да висне отвсякъде. Дунапренът старее и губи свойства. При подходящи условия процедурата не е сложна и с малко старание се увенчава с успех.
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#8
Вилйо незнам какво лепило се исползва , но момчетата като го лепиха (тавана де) мажеха от двете страни , изчакваха да поизветрее малко и после го опъваха с едни шпакли за лепене на винил и стана супер.
PASSAT B4 2.0
Reply

#9
И да знаете : НИКАКВО миене и търкане на тапицерията на тавана!!! Иначе давай с начале Confusedhock:

П.П.Това предполага и голяма доза пазене от цапане.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#10
Здравейте колеги.Да поразбутам малко темата.Та така,таванът още несъм го пипал,но мисля сега почивните дни да се заема с него че още повече провисна.Не е много но мен много ме дразни.Сподели с колегите на работа за проблемът ми и един от тях ми каза че е лепил таван с ц200,и станало супер.Аз имам немско и мисля да го смукна целия,да изчистя дунапренът и да го залепя наново.Какво ще кажете.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)