Волво Клуб - България

Full Version: Ми ... да взема да се похваля ;))
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Днес ми падна един воденичен камък ... бартеросах си старата шведка за по-младо гадже - V70 D5 набор 2003 год. Скока от бензин на нафта не го усетих .. това дърпа на четвърта както старата на втора :lol:
Пращи от екстри и няма само навигасион ...ама това да й е дерта - снимки като стане софиянка по паспорт! Абе щастлив съм да го е... :oops:
Ами а честито и много безаварийни километри Smile
Честито колега, със здраве да си караш новата столичанка :mrgreen: !!!
Ха честито Белчев Wink ,надявам се скоро да я покажеш Smile
Ми ... да взема да те поздравя!
Опппа, Белчефф, айде хаирлия да е със здраве да я караш, и по-скоро някоя снимчица ако може....
Фамилията какво каза, нещо коментари от госпожата...ала бала..... Wink :mrgreen:
mevdo Wrote:Опппа, Белчефф, айде хаирлия да е със здраве да я караш, и по-скоро някоя снимчица ако може....
Фамилията какво каза, нещо коментари от госпожата...ала бала..... Wink :mrgreen:
Сеньорре Мевдо,
Тъй като първия й собственик Хер Флик (Хелга) е бил върл въздържател и не е поискал да има запалки и пепелници в колата - шведката беше подложена на мощно освиркване от госпожата ... ама ше го преживеем некак си Wink)))

Мерси за поздравите, айде на хайрлия Wink)
Тя и госпожа Адамс е пушачка върла , ама в наште коли нивга се е не пушило....капиш ! Тъкмо децата ще дишат чист Волво въздух ..... :o
Поздрави от мен за новта придобивка!
Много километри да и навъртиш и все по хубави местенца да я водиш... Smile
Ха честито адаш със здраве да си я караш а хайде да я видиме тая красавица
Pages: 1 2 3 4