Волво Клуб - България

Full Version: Няколко досадни въпроса за V70 D5, ще има и още ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Привет бандата,
както вече се похвалих се с добих с едно истинско бужу, за което обещавам тая седмица да постна и снимчици. Нооо колкото и да съм технически грамотен с некои нещица не можах да се правя, затова срам не срам ще питам ...

1. Така и не разбрах тая кола има ли аларма - продавачът ме успа, че то имало такава фабрична, ама аз за пълното каско как да я демонстрирам пред застрах.?
има си само стандартния ключ за дистанционно отваряне, а на мен хич не ми се иска да опъват нови жици вътре майстори за некви измислени аларми.

2. Как да си настроя на ново меморитата на шоферската седалката. Вчера по време на движение рекох да го демонстрирам на тъщата, и кат натиснах бутон 1 така ме засили към волана че едвам не направих ПТП да го е...

3. Колата е със 17 които при пълен завой лееко си опират някъде ама ще го преживея....

4. Колата е пълно обслужена преди 2-3 хил км така, че едва есента ще я мисля, ама все пак какво масълце да капвам? на реални 270 000 км. е.

5. Решил съм да и перна една паста да отвори синия металик, колегата Яску ми препоръча проверен човек в Дианабад и тия дни ще се свържа с него.

та това са ми за сега драмите, ако се сетя още нещо ще пиша
1. Алармата я демонстрирах на каското, като от дистанционното напомпих червения триъгалник и тя записка.
2. Настройваш седалката задържаш бутана 'М" и натискаш примерно позиция "1" и то се е записало на едно, по същия начин "2" и "3"
3. Имам същият проблем и мисля да си направя Фланци 3-4mm макс.
3. Маслото 0w30 или 5w30 Fuchs, Castroll или др. Да е висок клас!
5. За пастата мога да ти препоръчам, но ще ти е далече Smile
Slavy Wrote:1. Алармата я демонстрирах на каското, като от дистанционното напомпих червения триъгалник и тя записка.
Smile

Тука ме затрудни ... къде е тоя бутон?[attachment=17436]
Оооооо нямаш го!!! Извинявай за заблуждението мислех, че имаш бутона.
Ето така изглежда при мен:
[Image: file.php?id=24700]
Честито и от мен за новата колица :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Пробвай да седнеш вътре и да заключиш с дистанционното и после отвори врата без да отключваш да видим какво ще стане :roll: :roll: :roll:
ако имаш два ключа и карате двама човека, можеш да го настроиш към съответният ключ, и като отключиш само да си мести седалката на съответНото положение.
относно алармата-има коли на които застрахователите приемат заводската( моето дистанционно е същото) даже не искаха да им демонстрирам дали работи. само снимаха двата ключа
ако не издаде звук по принцип има тема къде е заводската аларма и какъв и е проблема в 90/100 от случаите.
ico850 Wrote:Пробвай да седнеш вътре и да заключиш с дистанционното и после отвори врата без да отключваш да видим какво ще стане :roll: :roll: :roll:

Ако отвори преди да е сработило второто заключване(стига колата да е оборудвана с такова - около 30-ина сек след заключване от дистанционно или ключ се чува още едно щракване от бравите) няма да се случи нищо. А ако опита да отвори след като е сработило второто заключване най много да си остане вътре, докато някой не му отвори. :mrgreen:
bell Wrote:1. Така и не разбрах тая кола има ли аларма - продавачът ме успа, че то имало такава фабрична, ама аз за пълното каско как да я демонстрирам пред застрах.?
има си само стандартния ключ за дистанционно отваряне, а на мен хич не ми се иска да опъват нови жици вътре майстори за некви измислени аларми.

На под панела на климатика има един ред бутони. Има ли такъв:
[attachment=16306]
Tisho Wrote:
bell Wrote:1. Така и не разбрах тая кола има ли аларма - продавачът ме успа, че то имало такава фабрична, ама аз за пълното каско как да я демонстрирам пред застрах.?
има си само стандартния ключ за дистанционно отваряне, а на мен хич не ми се иска да опъват нови жици вътре майстори за некви измислени аларми.

На под панела на климатика има един ред бутони. Има ли такъв:
[ATTACHMENT NOT FOUND]

такова копче има, като се прибера от работа ще го пробвам да видя какво ще се получи ...
Pages: 1 2 3 4