Волво Клуб - България

Full Version: Нека да се похваля с нещо :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Искам да се похваля с нещо което на мен страшно много ми харесва Smile Знам че не е свързано с колицата ,ноооо не се сдържах Smile :twisted:
Това нещо го получих като подарък преди няколко дниSmile

Харесва ли ви ?
[attachment=25220]
[attachment=25219]
[attachment=25218]
На мен, Да. Но не знам, всъщност, какво символизира.. !?
Martin Petrovich Wrote:На мен, Да. Но не знам, всъщност, какво символизира.. !?
Нещо от рода Дуло (зодии или календар) ??!?!? Ще питам баща ми той ще знае Smile Малко е маниак на тема история Smile
Розетата от Плиска е уникална Wink <!-- m --><a class="postlink" href="http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%B7%D0%B5%D1%82%D0%B0_%D0%BE%D1%82_%D0%9F%D0%BB%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0">http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0% ... 0%BA%D0%B0</a><!-- m -->
Благодарим Кире :lol:
ммм Доста подробна информация Smile вече ще знам какво точно значи Smile туко виж пък да взема и гадател да стана Big Grin
Гадател дали ще станеш не е ясно. Доказано е, че само около 3 % от гадателите, врачките и екстарсенсите в света имат някакви наистина пророчески способности. Виж ако посетиш старите столици Плиска , Велики Преслав, може да научиш още доста интересни исторически факти за нашата мила Родина Wink
bg_tiger1978 Wrote:Гадател дали ще станеш не е ясно. Доказано е, че само около 3 % от гадателите, врачките и екстарсенсите в света имат някакви наистина пророчески способности. Виж ако посетиш старите столици Плиска , Велики Преслав, може да научиш още доста интересни исторически факти за нашата мила Родина Wink

Честно казано ,точно снощи говорих с приятелите ми да си направим една разходка през Велики Преслав ,Шуменското Плато и Плиска Smile Аз за последно съм ходил по тези места като бях на 10-12 години и нищо не помня ,а пък баща ми е запален по Българската история и ме е водил на много места ,но почти нищо не помня защото бях малък Smile Сега никак няма да е зле да ги посетя отново тези местенца Smile
Направи го. Човек има нужда от почивка, а няма нищо по-приятно от това с готини хора, приятели да посетиш чудни места и да се почувстваш горд от това което си, от това което са били предците ти Wink
п.п редактиране с две мои топли,топли снимки от Плиска.


[attachment=25269]

[attachment=25268]
Така и така ще ходиш там - Мадарския конник също е наблизо .....
Pages: 1 2