Волво Клуб - България

Full Version: Кой е любимият ви Футболен отбор ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Пускам темичката за развлечение и да видим кой е най харесваният Футболен отбор Smile

Аз лично от както се помня имам шалче на Манчестър Юнайтед Smile и от тогава съм им фен Smile
Симпатизирам на Челси. В България съм левскар по рождение, като юноша съм носил емблемата на този клуб 4 години, за съжаление сега все по-рядко имам повод за гордост и радост от "продукцията" на футболистите.
САМО ЛЕВСКИ!И в добро, и в лошо, това е отбора на сърцето ми и винаги ще го подкрепям.
Само и завинаги РЕАЛ МАДРИД 8-)
Ц С К А по рождение, но напоследак "Разочарован Ц С К А-р"
Иначе - Barcelona, Barcelona ole ole ole!!! Big Grin
Барселона е отборът - MES QUE UN CLUB - повече от клуб

А в България - Черноморец Бургас, разбира се!
На мен навремето в една игра във форума ми изтриха сума ти мнения на футболна тематика, защото не е прието да се изразяват футболни пристрастия, Вие сега цяла тема пуснахте :lol: Ще Ви дърпат ушите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Дидо, май времената са се променили и хората с гъбите имат все по-малко желание да ги ползват Wink :mrgreen: . За да не е цялото ми мнение спам, ще отговоря със страна и отбор:
България-ЦСКА
Великобритания-Арсенал
Испания-Барса
Италия-Милан
Германия-Байерн Мюнхен
и др. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П. То в България отдавна няма читав футбол, но докато персони с и без перуки не го погребат напълно ще се надяваме все някога да се радваме на успехи на български футболни отбори.
bg_tiger1978 Wrote:На мен навремето в една игра във форума ми изтриха сума ти мнения на футболна тематика, защото не е прието да се изразяват футболни пристрастия, Вие сега цяла тема пуснахте :lol: Ще Ви дърпат ушите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Надявам се хората да са пораснали достатъчно и да не се карат за такива работи Smile просто целта на тази тема е съвсем различна,целта е просто да говорим за футбол и да видим кой отбор е най предпочитан Smile Аз лично уважавам мненията на всичките си колеги колкото и да не харесвам някой си отбор Smile 10000000% и те не харесват моя Big Grin
Та тъка надявам се да не се получат търкания между съфорумци Smile
Здравейте и от мен, радвам се, че някой друг повдигна темата за футбола. Лично аз смятах, че ще има псувни , скандали и пререкания между членовете на форума Smile
Аз съм от ЦСКА! Подкрепям отбора, но тази година май ще ме загубят като зрител на стадиона Smile
От европейските клубове подкрепям Ливърпул!

Поздрави
Pages: 1 2 3