Волво Клуб - България

Full Version: Арматурно табло проблем
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Добър вечер колеги днес закупих едно волво 740.Двигател б204е и имам проблем с таблото и искам да попитам дали някой от вас има схема и колко вида табла са на 740
Kолеги днес разгледах най обстоино таблото и разликата в това от волвото с мотор б204е и това с двг б230к, е че буксата на километража е с четри крачета.Също така има разлика в самите платки отзад на таблото ако някой може да ми намери табло за б204е ще съм му мн благодарен,утре ще го снимам да го видите.
Таблата за В 740 са поне 3 различни вида. Според двигателя, годината на производство на колата и производителя им.
Дай ми номера на рамата да вида с какво мога да помогна . По принцип са Сименс ВДО и японски , като тези със сименс ВДО са по редки .
YV1745292K2194258 Това е рамата на автомобила ако помогнеш ще съм много благодарен,все пак искам да реставрирам един истински автомобил.
Колеги днес разбрах че таблото ми е vdo защото на другата ми 7ца е yazaki и е различно от vdo
ето ми го и въпросното табло което издирвам
Колега здравей. Имам такова излишно табло, но да те предупредя че му липсва километража, а и не знам дали другите неща работят.Предишния собственик ми го даде с колата, но то не е за моето Волво. Ако те интересува - имаш го. Big Grin
Какъв точно е проблема на таблото?
Колеги все пак ви благодаря за това че нито един неми помогна,ако някои все пак има няква информация за моделите табла на волво 740 нека бъде така любезен да ми я даде и пак благодаря предварително
Pages: 1 2