Волво Клуб - България

Full Version: Новата придобивка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги и приятели да се похваля и с новата придобивка Smile едва от няколко дена имам доста добри впечатления към поведението, разхода и вървенето на автомобила Smile Естествено има и доста кусури за оправяне. Радвам се,че поне са малки но много дразнещи. Колата е с 2.0 мотор 163 к.с. притежава газов инжекцион който не знам каква марка е. На 17 цолови джанти, всички екстри без кабрио,шибидах и круйз контрола. Автомобила е на 202.ххх хил.км. Купето по вин номер е с 2.3 мотор но е сменен с такъв от 2002г. 2.0 163к.с. с Турбо документите са редовни така,че няма да имам проблем с тях (за любопитните). Тази седмица ще мина и с ПлИенски регистрационен номер. Притежава някаква музика HERTZ със някакви усилватели за предните говорители или поне така си мисля. Колата в този си вид има за смяна един маншон на каре,два прахоуловители на предните амортисьори (SACHS), от МП казаха и за ляв външен кормилен накрайник,че е скъсан маншона но нищо му няма (за сега, ще бъдат сменени двата комплект). Трябва да си намеря три (3) капачки за джантите тъй като са се отлепили и паднали емблемките от тях. Маслото и филтрите ще бъдат сменени също тази седмица. И общо взето колата си минава в почти топ състояние.
Разхода няма да го споделя, но ще направя така Confusedhock: .

Пускам и линк с леко изфорсирване на колата от приятелката ми :mrgreen: http://www.vbox7.com/play:7ad4c3dddb
Честито колега, със здраве да си я караш и мнооого безаварийни километри да и навъртиш! Колицата изглежда много добре...
Честито !!! Много безаварийни километри с тази красавица Smile
Страхотна е колега,много безаварийни километри ти желая!
П.С. Като видя този модел да минава покрай мен и направо изпитвам душевен оргазъм! :lol: :lol: :lol:
Да ти е честита и много безаварийни километри.
Да те радва колицата, а и ти да я стопанисваш с мерак! Да ти е честита!

п.п.Жалко, че не можах да дойда до Плевен в неделя, да се отъркам в тази кукла! Big Grin
честито и безаварийно.
по добро от това само кабрио ;-)
gadnia_metal Wrote:честито и безаварийно.
по добро от това само кабрио ;-)

Благодаря, но за мен кабриото е без мислено камо ли не бих си свалил покрива на 35-40 градуса да ми пече мозъка и да вземе да заври :mrgreen: :mrgreen:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:
gadnia_metal Wrote:честито и безаварийно.
по добро от това само кабрио ;-)

Благодаря, но за мен кабриото е без мислено камо ли не бих си свалил покрива на 35-40 градуса да ми пече мозъка и да вземе да заври :mrgreen: :mrgreen:
Е да, но ще караш със свален гюрук зимата, защото гъ*арията топли :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
п.п да се чете да му е честито на Виктор
Да ти е жива и здрава Викторе. И да я отремонтираш че нещо не върви ! :mrgreen:
Pages: 1 2