Волво Клуб - България

Full Version: Среща 25.02.2007г от 12:00 пред НИМ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Колеги,
кръчмата вече е резервирана. Подробности след малко.
Колеги,
кръчмата вече е резервирана. Подробности след малко.
S.B. Wrote:Според статия в "Дневник":
"Новото "Волво" С30 може да бъде видяно от 22 февруари до 22 март и в уникалния С30 ресторант, който се намира в зала "Мизия" на едноименната улица в София до Военна академия.".
Дали някой е наминал оттам?

Аз вече го видях снощи на семинарията. Пангев ме возеше към вкъщи и двамата яко му се изкефихме, много е симпатично. Караше го някаква жена, коята според Ace била някаква си от СДС. Едно сребристо, страхотна колица, и никак не е малка. За мене жълтата лепенка е ясна Big Grin
S.B. Wrote:Според статия в "Дневник":
"Новото "Волво" С30 може да бъде видяно от 22 февруари до 22 март и в уникалния С30 ресторант, който се намира в зала "Мизия" на едноименната улица в София до Военна академия.".
Дали някой е наминал оттам?

Аз вече го видях снощи на семинарията. Пангев ме возеше към вкъщи и двамата яко му се изкефихме, много е симпатично. Караше го някаква жена, коята според Ace била някаква си от СДС. Едно сребристо, страхотна колица, и никак не е малка. За мене жълтата лепенка е ясна Big Grin

BOCK GT1

Сега за заведението:
В Драгалевци е, малко под центъра.
Вярно че цените не са като в парамента (50 ст. кюфтето), но цена на скарата от 70-кюфте/кебапче, 1.50 пилешко шишче, 2.00 наденичката, 1.30 картофи, 0.90 бира, стела-та е 1.10,.... ако правилно съм запомнил цените.
Помещението е сравнително неголямо, за около 30-35 човека нормално.
В битов стил обзаведено. Сега като бях, вътре се вихреше як купон с хоро на някакви полицаи. Даже ми беше неудобно да снимам, ама им обещах да не излизат в пресaта. Tongue
След малко закачам снимките.

BOCK GT1

Сега за заведението:
В Драгалевци е, малко под центъра.
Вярно че цените не са като в парамента (50 ст. кюфтето), но цена на скарата от 70-кюфте/кебапче, 1.50 пилешко шишче, 2.00 наденичката, 1.30 картофи, 0.90 бира, стела-та е 1.10,.... ако правилно съм запомнил цените.
Помещението е сравнително неголямо, за около 30-35 човека нормално.
В битов стил обзаведено. Сега като бях, вътре се вихреше як купон с хоро на някакви полицаи. Даже ми беше неудобно да снимам, ама им обещах да не излизат в пресaта. Tongue
След малко закачам снимките.

BOCK GT1

Ето и снимки на заведението.
Казва се "Гатова кръчма".
И както вече писах, вътре имаше купон.
Интересното е, че масата може да е обща, сиреч една.
За да няма после "Не можахме да се опознаем!" Big Grin

BOCK GT1

Ето и снимки на заведението.
Казва се "Гатова кръчма".
И както вече писах, вътре имаше купон.
Интересното е, че масата може да е обща, сиреч една.
За да няма после "Не можахме да се опознаем!" Big Grin
EMETO1 Wrote:Колеги,
кръчмата вече е резервирана. Подробности след малко.
BOCK GT1 Wrote:Сега за заведението:
В Драгалевци е, малко под центъра.
Вярно че цените не са като в парамента (50 ст. кюфтето), но цена на скарата от 70-кюфте/кебапче, 1.50 пилешко шишче, 2.00 наденичката, 1.30 картофи, 0.90 бира, стела-та е 1.10,.... ако правилно съм запомнил цените.
Помещението е сравнително неголямо, за около 30-35 човека нормално.
В битов стил обзаведено.
Казва се "Гацова кръчма".
Интересното е, че масата може да е обща, сиреч една.
За да няма после "Не можахме да се опознаем!" Big Grin
10 х =D> за Емето и Жоро
EMETO1 Wrote:Колеги,
кръчмата вече е резервирана. Подробности след малко.
BOCK GT1 Wrote:Сега за заведението:
В Драгалевци е, малко под центъра.
Вярно че цените не са като в парамента (50 ст. кюфтето), но цена на скарата от 70-кюфте/кебапче, 1.50 пилешко шишче, 2.00 наденичката, 1.30 картофи, 0.90 бира, стела-та е 1.10,.... ако правилно съм запомнил цените.
Помещението е сравнително неголямо, за около 30-35 човека нормално.
В битов стил обзаведено.
Казва се "Гацова кръчма".
Интересното е, че масата може да е обща, сиреч една.
За да няма после "Не можахме да се опознаем!" Big Grin
10 х =D> за Емето и Жоро
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18