Волво Клуб - България

Full Version: Среща 25.02.2007г от 12:00 пред НИМ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Павко, май си в малка грешка - виж в заглавието на темата: 12:00 пред НИМ! Big Grin :lol: Big Grin
ПП: Пак не се рабира в колко часа е срещата - в началната страница е 12:30, в заглавието на темата е 12:00 :?: :?: :?:
Павко, май си в малка грешка - виж в заглавието на темата: 12:00 пред НИМ! Big Grin :lol: Big Grin
ПП: Пак не се рабира в колко часа е срещата - в началната страница е 12:30, в заглавието на темата е 12:00 :?: :?: :?:
Най добре колкото си пише на заглавието на темата -


12:00 пред НИМ
Най добре колкото си пише на заглавието на темата -


12:00 пред НИМ
rokoko Wrote:Павко, май си в малка грешка - виж в заглавието на темата: 12:00 пред НИМ! Big Grin :lol: Big Grin
ПП: Пак не се рабира в колко часа е срещата - в началната страница е 12:30, в заглавието на темата е 12:00 :?: :?: :?:
Добре де, променям го в началната страница, щом ще издребняваме за някакви си 30 минути Smile
rokoko Wrote:Павко, май си в малка грешка - виж в заглавието на темата: 12:00 пред НИМ! Big Grin :lol: Big Grin
ПП: Пак не се рабира в колко часа е срещата - в началната страница е 12:30, в заглавието на темата е 12:00 :?: :?: :?:
Добре де, променям го в началната страница, щом ще издребняваме за някакви си 30 минути Smile
Aбе по-отрано си е по-добре! Big Grin :lol: Big Grin
Да има време и за тестове, разглеждания, ровичкания под капаците...

А ще си правим ли за тази среща от "жълтите лепенки" с Ник-овете? :?:
Aбе по-отрано си е по-добре! Big Grin :lol: Big Grin
Да има време и за тестове, разглеждания, ровичкания под капаците...

А ще си правим ли за тази среща от "жълтите лепенки" с Ник-овете? :?:
Ееее Рококо, доста "земляци" май ще се съберем.... Мисля че имаше и едно момче от Сандански.. и той ако дойде...

А относно жълтите лепенки който ги прави (ако ги прави де) и мен да има предвид че последния път бях с лепенка "ръчна изработка" и малко по-специален се почувствах Wink
Ееее Рококо, доста "земляци" май ще се съберем.... Мисля че имаше и едно момче от Сандански.. и той ако дойде...

А относно жълтите лепенки който ги прави (ако ги прави де) и мен да има предвид че последния път бях с лепенка "ръчна изработка" и малко по-специален се почувствах Wink
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18