Волво Клуб - България

Full Version: Фен номер 1000...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Чукнахме и 1700! =D>
Ама защо така, всички се ослушват, не черпят, не се обаждат от къде са... :roll: :oops:
Чукнахме и 1700! =D>
Ама защо така, всички се ослушват, не черпят, не се обаждат от къде са... :roll: :oops:
rokoko Wrote:..., не се обаждат от къде са... :roll: :oops:

че ти не се ли сещаш Big Grin
rokoko Wrote:..., не се обаждат от къде са... :roll: :oops:

че ти не се ли сещаш Big Grin
gadnia_metal Wrote:
rokoko Wrote:..., не се обаждат от къде са... :roll: :oops:

че ти не се ли сещаш Big Grin
Абе как може във всяка една кръгла регистрация да си така гадно набъркан? Big Grin :lol: :wink: :lol: Big Grin
gadnia_metal Wrote:
rokoko Wrote:..., не се обаждат от къде са... :roll: :oops:

че ти не се ли сещаш Big Grin
Абе как може във всяка една кръгла регистрация да си така гадно набъркан? Big Grin :lol: :wink: :lol: Big Grin
gadnia_metal Wrote:
rokoko Wrote:..., не се обаждат от къде са... :roll: :oops:

че ти не се ли сещаш Big Grin

само не ми казвай, че са пак от вашия край, щото по нищо не личи, там само се регистрирате на кръгли числа, все сте много ама накрая една среща не можете да си направите, абе направо се излагате, варненци много след вас почнаха да се събират, траят си , не се регистрират на всеки 100 ама вече са пред вас, вие там под тепетата сте слаба ракия.
gadnia_metal Wrote:
rokoko Wrote:..., не се обаждат от къде са... :roll: :oops:

че ти не се ли сещаш Big Grin

само не ми казвай, че са пак от вашия край, щото по нищо не личи, там само се регистрирате на кръгли числа, все сте много ама накрая една среща не можете да си направите, абе направо се излагате, варненци много след вас почнаха да се събират, траят си , не се регистрират на всеки 100 ама вече са пред вас, вие там под тепетата сте слаба ракия.
верно е Cry Cry :| :? Cry

аз нямам нищо общо с регистрациите. става случайно, затова е забавно :twisted:
верно е Cry Cry :| :? Cry

аз нямам нищо общо с регистрациите. става случайно, затова е забавно :twisted:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26