Волво Клуб - България

Full Version: Фен номер 1000...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Oooooп!

3500

Да му е честито на to6enceto!
Макар и 15-годишен, редно е да почерпи! :wink:
Oooooп!

3500

Да му е честито на to6enceto!
Макар и 15-годишен, редно е да почерпи! :wink:
със сладолед и кока кола Big Grin Big Grin Big Grin
със сладолед и кока кола Big Grin Big Grin Big Grin
След Тошенцето ... следва 4000! :roll:


За да имате представа колко народ е това, ще Ви кажа приятели, че ЗАЛА 1 на НДК в нормален вариант събира 4000 души, а ако се разтворят разни места ... макса й е 4500.

Та тука си шушукаме вече хора достатъчни за един ПАРТИЕН конгрес...
Мисля си, че това е доста внушинелно ... :roll:


Та "ДОБРЕ ДОШЪЛ" и от мене Тоше, публично,
а за проблема ти съм ти писал вече ....в темата ти.

Ето един пример за приятно ИЗВРАТЕН фен на любимата марка, ... купил си кола на 15 г. ...
/явно и той и колата са на по толкова... :toothy3: /, без да каже дори на родителите си... :roll: :twisted:

Как да не го подкрепиш това клепарче!

Тоше, Тоше, Тоше!!! Confusedupz:
След Тошенцето ... следва 4000! :roll:


За да имате представа колко народ е това, ще Ви кажа приятели, че ЗАЛА 1 на НДК в нормален вариант събира 4000 души, а ако се разтворят разни места ... макса й е 4500.

Та тука си шушукаме вече хора достатъчни за един ПАРТИЕН конгрес...
Мисля си, че това е доста внушинелно ... :roll:


Та "ДОБРЕ ДОШЪЛ" и от мене Тоше, публично,
а за проблема ти съм ти писал вече ....в темата ти.

Ето един пример за приятно ИЗВРАТЕН фен на любимата марка, ... купил си кола на 15 г. ...
/явно и той и колата са на по толкова... :toothy3: /, без да каже дори на родителите си... :roll: :twisted:

Как да не го подкрепиш това клепарче!

Тоше, Тоше, Тоше!!! Confusedupz:
Статистиката:
Статистиката:
И още малко статистика.
За съжаление, не всички потребители обръщат внимание на факта, че в личния профил могат да бъдат добавени местожителство и модел на автомобила.
Та достатъчно красноречив е факта, че от 3511 регистрирани потребители, едва 418 (12% :!: )са си направили труда (2 минутки отнема писането) да напишат още нещо за себе си и колата.
А колко пъти се питаме по темите - "откъде си, за да ти помогнем" или - "ако кажеш модела и годината, ще ни е по-лесно да ти отговорим"... :roll:
И още малко статистика.
За съжаление, не всички потребители обръщат внимание на факта, че в личния профил могат да бъдат добавени местожителство и модел на автомобила.
Та достатъчно красноречив е факта, че от 3511 регистрирани потребители, едва 418 (12% :!: )са си направили труда (2 минутки отнема писането) да напишат още нещо за себе си и колата.
А колко пъти се питаме по темите - "откъде си, за да ти помогнем" или - "ако кажеш модела и годината, ще ни е по-лесно да ти отговорим"... :roll:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26