Волво Клуб - България

Full Version: И АЗ ;)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте,здобих се с волво S80 T6 битурбо 272 катъра 2000 година .Предполагам сещате се за какво става на въпрос,колата не е в перфектно състояние стояла е 2 години без да се кара.Има леки проблеми които и сам мога да отстраня но май няма да се размина без посещения в сервиз има проблем и с аирбега .Ще ми трябват предни спирачни дискове,ако можете да ме посаветвате за добър сервиз и магазин където не свалят кожи , ще съм ви благодарен МЕРСИ Smile
Здравейте,здобих се с волво S80 T6 битурбо 272 катъра 2000 година .Предполагам сещате се за какво става на въпрос,колата не е в перфектно състояние стояла е 2 години без да се кара.Има леки проблеми които и сам мога да отстраня но май няма да се размина без посещения в сервиз има проблем и с аирбега .Ще ми трябват предни спирачни дискове,ако можете да ме посаветвате за добър сервиз и магазин където не свалят кожи , ще съм ви благодарен МЕРСИ Smile
... ба му ...
... ба му ...
Честито!
Няма да е лошо първо за звъннеш до МФ - за цените на дисковете.
После по магазините който са в темата "Сервизи и магазини"
А за сервиз!!!
Почти всеки ще ти препоръча своя майстор!

Нека да видим и други мнения по тази тема.
Честито!
Няма да е лошо първо за звъннеш до МФ - за цените на дисковете.
После по магазините който са в темата "Сервизи и магазини"
А за сервиз!!!
Почти всеки ще ти препоръча своя майстор!

Нека да видим и други мнения по тази тема.
MichaelLeRoi Wrote:... ба му ...
нали Smile и на мен не ми идва друга реакция, след първите няколко реда на колегата...
Да се надяваме, че някой ден ще има тест драйв на този звяр Smile
MichaelLeRoi Wrote:... ба му ...
нали Smile и на мен не ми идва друга реакция, след първите няколко реда на колегата...
Да се надяваме, че някой ден ще има тест драйв на този звяр Smile
ХА, да ти е честито! =D>
Ще видиш, че автомобила е страхотен и ще ди доставя голям кеф.
Моя не е чак толкова мощен, но вече го имам близо 5 месеца и много ме радва. По отношение на "дребните проблеми", които имаш за отстраняване, ако искаш пиши ми на "Лични Съобщения". Защото вече съм минал по тоя път за първоначалните проблемчета и мога да ти бъда полезен.
ХА, да ти е честито! =D>
Ще видиш, че автомобила е страхотен и ще ди доставя голям кеф.
Моя не е чак толкова мощен, но вече го имам близо 5 месеца и много ме радва. По отношение на "дребните проблеми", които имаш за отстраняване, ако искаш пиши ми на "Лични Съобщения". Защото вече съм минал по тоя път за първоначалните проблемчета и мога да ти бъда полезен.
Pages: 1 2 3