The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
И АЗ ;)

#1
Здравейте,здобих се с волво S80 T6 битурбо 272 катъра 2000 година .Предполагам сещате се за какво става на въпрос,колата не е в перфектно състояние стояла е 2 години без да се кара.Има леки проблеми които и сам мога да отстраня но май няма да се размина без посещения в сервиз има проблем и с аирбега .Ще ми трябват предни спирачни дискове,ако можете да ме посаветвате за добър сервиз и магазин където не свалят кожи , ще съм ви благодарен МЕРСИ Smile
Reply

#2
Здравейте,здобих се с волво S80 T6 битурбо 272 катъра 2000 година .Предполагам сещате се за какво става на въпрос,колата не е в перфектно състояние стояла е 2 години без да се кара.Има леки проблеми които и сам мога да отстраня но май няма да се размина без посещения в сервиз има проблем и с аирбега .Ще ми трябват предни спирачни дискове,ако можете да ме посаветвате за добър сервиз и магазин където не свалят кожи , ще съм ви благодарен МЕРСИ Smile
Reply

#3
... ба му ...
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#4
... ба му ...
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#5
Честито!
Няма да е лошо първо за звъннеш до МФ - за цените на дисковете.
После по магазините който са в темата "Сервизи и магазини"
А за сервиз!!!
Почти всеки ще ти препоръча своя майстор!

Нека да видим и други мнения по тази тема.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#6
Честито!
Няма да е лошо първо за звъннеш до МФ - за цените на дисковете.
После по магазините който са в темата "Сервизи и магазини"
А за сервиз!!!
Почти всеки ще ти препоръча своя майстор!

Нека да видим и други мнения по тази тема.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#7
MichaelLeRoi Wrote:... ба му ...
нали Smile и на мен не ми идва друга реакция, след първите няколко реда на колегата...
Да се надяваме, че някой ден ще има тест драйв на този звяр Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#8
MichaelLeRoi Wrote:... ба му ...
нали Smile и на мен не ми идва друга реакция, след първите няколко реда на колегата...
Да се надяваме, че някой ден ще има тест драйв на този звяр Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#9
ХА, да ти е честито! =D>
Ще видиш, че автомобила е страхотен и ще ди доставя голям кеф.
Моя не е чак толкова мощен, но вече го имам близо 5 месеца и много ме радва. По отношение на "дребните проблеми", които имаш за отстраняване, ако искаш пиши ми на "Лични Съобщения". Защото вече съм минал по тоя път за първоначалните проблемчета и мога да ти бъда полезен.
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#10
ХА, да ти е честито! =D>
Ще видиш, че автомобила е страхотен и ще ди доставя голям кеф.
Моя не е чак толкова мощен, но вече го имам близо 5 месеца и много ме радва. По отношение на "дребните проблеми", които имаш за отстраняване, ако искаш пиши ми на "Лични Съобщения". Защото вече съм минал по тоя път за първоначалните проблемчета и мога да ти бъда полезен.
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)