Волво Клуб - България

Full Version: АСК на S60 D5 55-50SN
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,днес се появи следният проблем:при запалване и включване на D колата тръгва минава около 500 метра и спира форсира се и стои на едно място,не тръгва .Изгасям двигателя след около 2-3 минути запалвам тръгва и пак се повтаря.Ако някой е патил подобно нещо да ми пише да имам долу горе ориентация на къде отиват нещата,Четох във форума ,но такова нещо не срещнах.ще бъда благодарен ако някой ме упъти .АСК е 55-50SN
Здравей колега,
Трудно е да се каже какво е. Трябва да закачиш колата за диагностика и да прочетеш дали има кодове най-напред. Дай малко информация: на колко километра е колата? Сменяно ли е маслото на кутията скоро? Ако е сменяно какво са сложили? Как е експлоатирана колата? Имаше ли някакви симптоми преди това или да си карал по-грубо? Трябва да видиш за кодове първо. От там нататъка ще можем да кажем нещо по-конкретно.
Късмет.
Имал съм подобен проблем но на ръчна кутия. Изскачаше пиньона от короната на диференциала и колата са форсираше но не се движеше стоеше си на едно място въпреки че беше на скорост. Дано съм ти бил полезен