The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
АСК на S60 D5 55-50SN

#1
Здравейте колеги,днес се появи следният проблем:при запалване и включване на D колата тръгва минава около 500 метра и спира форсира се и стои на едно място,не тръгва .Изгасям двигателя след около 2-3 минути запалвам тръгва и пак се повтаря.Ако някой е патил подобно нещо да ми пише да имам долу горе ориентация на къде отиват нещата,Четох във форума ,но такова нещо не срещнах.ще бъда благодарен ако някой ме упъти .АСК е 55-50SN
Reply

#2
Здравей колега,
Трудно е да се каже какво е. Трябва да закачиш колата за диагностика и да прочетеш дали има кодове най-напред. Дай малко информация: на колко километра е колата? Сменяно ли е маслото на кутията скоро? Ако е сменяно какво са сложили? Как е експлоатирана колата? Имаше ли някакви симптоми преди това или да си карал по-грубо? Трябва да видиш за кодове първо. От там нататъка ще можем да кажем нещо по-конкретно.
Късмет.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#3
Имал съм подобен проблем но на ръчна кутия. Изскачаше пиньона от короната на диференциала и колата са форсираше но не се движеше стоеше си на едно място въпреки че беше на скорост. Дано съм ти бил полезен
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)