Волво Клуб - България

Full Version: Колата,която ми спаси живота!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Привет Колеги!!!
Гадно е,когато по пътищата стават катастрофи,щото те отнемат човешки живот,но тогава когато си със правилния автомобил,"камикадзетата" нямат шанс Confusedhock:
Та.....,това се случи на къстовището "Х.Ботев" и "Т.Александров",един пиян "водач"(другото мо име е ниподходящо за форума),спря в мен без грамче спирачен път,със скорост не по малка от 70км.ч.
На мен ми нямаше нищо,но колата пострада доста.... Sad Sad Sad
Привет Колеги!!!
Гадно е,когато по пътищата стават катастрофи,щото те отнемат човешки живот,но тогава когато си със правилния автомобил,"камикадзетата" нямат шанс Confusedhock:
Та.....,това се случи на къстовището "Х.Ботев" и "Т.Александров",един пиян "водач"(другото мо име е ниподходящо за форума),спря в мен без грамче спирачен път,със скорост не по малка от 70км.ч.
На мен ми нямаше нищо,но колата пострада доста.... Sad Sad Sad
Добре че си бил с ВОЛВО иначе след тоя удар не ми се мисли. Ще става ли кола от нея пак или си е изживяла живота :?:
Добре че си бил с ВОЛВО иначе след тоя удар не ми се мисли. Ще става ли кола от нея пак или си е изживяла живота :?:
Като ти гледам колата мога само да предполагам че тоя дето се е ударил в теб е в още по-лошо състояние.
Като ти гледам колата мога само да предполагам че тоя дето се е ударил в теб е в още по-лошо състояние.
Като гледам колата - има още доста живот в нея.
Ако може да си я стегнеш...
Ако ти трябва купе - знам къде има и врати и т.н.
Абе за 800лв. я продават. - по старо е купето - 83г. е.
Като гледам колата - има още доста живот в нея.
Ако може да си я стегнеш...
Ако ти трябва купе - знам къде има и врати и т.н.
Абе за 800лв. я продават. - по старо е купето - 83г. е.
Това се случи на 09.02.04г.,
Аз колата я продадох,щото за качествен ремонт изкаха много пари,а и ми казаха че никога няма да е същата......
Взе я едно момче от Самоков,и.....в гаража с дядо му,за два месеца я стегнали-за такси,и вложили 400лв.!!!
Миналата година я видях на Боровец-не се качвах,но видът и беше приличен!
Много я обичах тази кола.... :oops:
Това се случи на 09.02.04г.,
Аз колата я продадох,щото за качествен ремонт изкаха много пари,а и ми казаха че никога няма да е същата......
Взе я едно момче от Самоков,и.....в гаража с дядо му,за два месеца я стегнали-за такси,и вложили 400лв.!!!
Миналата година я видях на Боровец-не се качвах,но видът и беше приличен!
Много я обичах тази кола.... :oops:
Pages: 1 2 3