Волво Клуб - България

Full Version: VOLVO Tune Line service
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Здравейте,колеги.Повечето от вас ме познават и знаят с какво се занимавам.Предвид услугите,които съм на разположение да предоставя в момента,сметнах че е време да се направи нещо и по въпроса с езиковата пренастройка на Driver Information Module-а или иначе казано таблото на автомобила (бордовия компютър). За момента Мотопфое е единственият начин за извършване на това на хубава цена,която всички мисля знаете. Към настоящия момент съм готов да ангажирам един програмист с разработката на проекта,но това е немалка инвестиция и преди да „скочим в боя” за подсигуряване съм длъжен да отправя запитване към всички вас.Сумата на която ще възлиза първоначално услугата най-вероятно ще е около 150 лв.Ще помоля,всеки който прецени,че би се възползвал със сигурност от тази оферта да даде своя глас тук в темата.При наличието на достатъчно гласове ще дам зелена светлина на проекта.Ако постигнем задоволителен резултат за по-нататък ще поработим и върху „очключването” на Parking Heater екстрата (печка за отопление през зимата),както и други екстри. Поздрави на всички 
nik_dob Wrote:Здравейте,колеги.Повечето от вас ме познават и знаят с какво се занимавам.Предвид услугите,които съм на разположение да предоставя в момента,сметнах че е време да се направи нещо и по въпроса с езиковата пренастройка на Driver Information Module-а или иначе казано таблото на автомобила (бордовия компютър). За момента Мотопфое е единственият начин за извършване на това на хубава цена,която всички мисля знаете. Към настоящия момент съм готов да ангажирам един програмист с разработката на проекта,но това е немалка инвестиция и преди да „скочим в боя” за подсигуряване съм длъжен да отправя запитване към всички вас.Сумата на която ще възлиза първоначално услугата най-вероятно ще е около 150 лв.Ще помоля,всеки който прецени,че би се възползвал със сигурност от тази оферта да даде своя глас тук в темата.При наличието на достатъчно гласове ще дам зелена светлина на проекта.Ако постигнем задоволителен резултат за по-нататък ще поработим и върху „очключването” на Parking Heater екстрата (печка за отопление през зимата),както и други екстри. Поздрави на всички 
Браво похвално, добра идея. Аз лично съм с английско меню, но колегите италианци могат да се възползват :lol: Е хе-хе, ако ми го преведете на български/руски, абе на кирилица да е, ще се възползвам на 100% да бъда "турбогъзар" :mrgreen: :mrgreen:
Следваш модните тенденции Big Grin
Ако всичко стане както трябва ще има много доволни,обещавам Wink
Ако някой желае да помогне тук <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=35694">viewtopic.php?f=11&t=35694</a><!-- l -->
Поздрави Wink
Аз също искам да благодаря на Ники и го препоръчвам на всички, на които им предстои покупката на автомобил от любимата ни марка. А да си купиш нова кола на старо (особено Волво), без да направиш предварително диагностика, си е чиста руска ролетка. Ники е правилния избор. Smile
Не съм се възползвал от услугите му заради едни има-няма 300 км. По телефона разговаряхме и впечатли с компетентност, когато имам възможност ще го посетя дa прегледа каляската Smile
nik_dob Wrote:Здравейте,колеги.Повечето от вас ме познават и знаят с какво се занимавам.Предвид услугите,които съм на разположение да предоставя в момента,сметнах че е време да се направи нещо и по въпроса с езиковата пренастройка на Driver Information Module-а или иначе казано таблото на автомобила (бордовия компютър). За момента Мотопфое е единственият начин за извършване на това на хубава цена,която всички мисля знаете. Към настоящия момент съм готов да ангажирам един програмист с разработката на проекта,но това е немалка инвестиция и преди да „скочим в боя” за подсигуряване съм длъжен да отправя запитване към всички вас.Сумата на която ще възлиза първоначално услугата най-вероятно ще е около 150 лв.Ще помоля,всеки който прецени,че би се възползвал със сигурност от тази оферта да даде своя глас тук в темата.При наличието на достатъчно гласове ще дам зелена светлина на проекта.Ако постигнем задоволителен резултат за по-нататък ще поработим и върху „очключването” на Parking Heater екстрата (печка за отопление през зимата),както и други екстри. Поздрави на всички 

Определено ще се възползваме от услугата, ако проекта завърши успешно. Може да броиш 2 французойки Big Grin .
Отново големи благодарности към Ники, който дойде на място и острани проблема на Волвото Smile

Благодаря ти, Ники !

Поздрави,
Олег Бушев
Искам и аз да предам благодарностите си и похвалите към Ники. Успя да разреши още един мистериозен проблем (този път фаровете ми) за минути. Проблемът мъчеше няколко години стария собсвеник и МФ. Препоръчвам го с две ръце. Винаги е насреща.
Ако менюто стане на кирилица брой ме v50 2005г
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23