Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с колана и датчика за Airbag-a
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Днес вкарвах разни боклуци в колата и поставих един бастун между седалките. Когато го махах не разбрах, че съм закачил кабелчето което влиза в закопчаването на колана и го скъсах... сега Airbag-a ми свети бе значение дали съм си сложил колана. Интересува ме дали някаде в София има някои които може да ми оправи колана. Аз разглобих закопчаването и видях, че жичките са извадени от датчика(предполагам, че е датчик или някакъв прекъсвач които е облицован с гума) и няма как да ги запоя или свържа. Всеки жичкаджия ли ще може да ми помогне или трябва някакъв специален техник да намеря?
Amg63s Wrote:Днес вкарвах разни боклуци в колата и поставих един бастун между седалките. Когато го махах не разбрах, че съм закачил кабелчето което влиза в закопчаването на колана и го скъсах... сега Airbag-a ми свети бе значение дали съм си сложил колана. Интересува ме дали някаде в София има някои които може да ми оправи колана. Аз разглобих закопчаването и видях, че жичките са извадени от датчика(предполагам, че е датчик или някакъв прекъсвач които е облицован с гума) и няма как да ги запоя или свържа. Всеки жичкаджия ли ще може да ми помогне или трябва някакъв специален техник да намеря?

http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...21&t=26108