The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с колана и датчика за Airbag-a

#1
Днес вкарвах разни боклуци в колата и поставих един бастун между седалките. Когато го махах не разбрах, че съм закачил кабелчето което влиза в закопчаването на колана и го скъсах... сега Airbag-a ми свети бе значение дали съм си сложил колана. Интересува ме дали някаде в София има някои които може да ми оправи колана. Аз разглобих закопчаването и видях, че жичките са извадени от датчика(предполагам, че е датчик или някакъв прекъсвач които е облицован с гума) и няма как да ги запоя или свържа. Всеки жичкаджия ли ще може да ми помогне или трябва някакъв специален техник да намеря?
Reply

#2
Amg63s Wrote:Днес вкарвах разни боклуци в колата и поставих един бастун между седалките. Когато го махах не разбрах, че съм закачил кабелчето което влиза в закопчаването на колана и го скъсах... сега Airbag-a ми свети бе значение дали съм си сложил колана. Интересува ме дали някаде в София има някои които може да ми оправи колана. Аз разглобих закопчаването и видях, че жичките са извадени от датчика(предполагам, че е датчик или някакъв прекъсвач които е облицован с гума) и няма как да ги запоя или свържа. Всеки жичкаджия ли ще може да ми помогне или трябва някакъв специален техник да намеря?

http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...21&t=26108
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)