Волво Клуб - България

Full Version: Volvo Xc70 D5-185-мнения
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Spurs Wrote:За мен е тъпо това, че изчезва идентичността на марките. От тия маса "сливания", "поглъщания" и стратегически партньорства вече не знаем какво караме.
Мерцедес с двигател на Рено! Как звучи само, а?! Не подценявам Рено, в никакъв случай!!! Но...
Или "партньорството" на БМВ с PSA group и Тойота...
Или МЛ облечен в дрешки на Jeep...
Ами плеядата на VW, дето караш например Кайен ама отдолу си е Туарег...
Опели, Шевролети - и те "първи братовчеди".
Ей ги сега Jeep! Какъв точно "Джип" е, че не мога да разбера?! По емблема ли?! Макар, че те вече всички са "марки" само по емблеми...
Outlander в опаковка на 4007 или C-crosser...
И като обяснявам на някой "майстор", че двигателя на моето XC90 не е на Рено или Форд, става интересно...
Тая тема яко я оспамихме, ако ще я продължаваме така, по-добре да правим нова... Big Grin


Не не Мони, връщаме я обатно в руслото и! Wink Възнамерявам да следващата ми кола пак да е Волво, защото все още няма нещо на пазара, което да ми даде повече за парите ми! Имам предвид цена-качество! Smile Всъщност като се замисля, може би Октавия Скаут би била добър избор, предвид доста по-ниската цена в сравнение с XC70, но там пък има от шизофренията наречена VW и няма от safety-то на Волво! Така че избора все още е лесен и очевиден! Wink
Аз също ще заложа на Волво! Все остана някаква идентичност тука... XC90 ми е първия избор, XC70 - втори, много ги харесвам и 70-ките! ;-)
Искам моята кола да е "моята кола"!!! Аман от сивота в ежедневието...
А по темата за Шкода, нищо против марката, ама каквото и да купиш от VAG караш относително по-евтин (Шкода и СЕАТ) или по скъп (Ауди) Фолксваген - двигатели, платформи, скорости, волани, табла...
От икономическа гледна точка сигурно е ОК.
Всъщност предимството на всички други марки е, че на техен фон изпъкват нашите каляски... Big Grin
Взех италянката Volvo Xc70 D5-185-благодара на всички
bpadarev Wrote:Взех италянката Volvo Xc70 D5-185-благодара на всички


Черната нали? И аз бях за нея от всички коментирани! Милсля че избора ти е добър!

Сега остава да я ремапнеш за да се движи пъргаво и си готов! Надявам си добре си спазарил цената?

Да ти е честита и безавариийна! Smile

Поздрави
bpadarev Wrote:Взех италянката Volvo Xc70 D5-185-благодара на всички
Честито, колега! Smile
Милиони безаварийни километри с новата придобивка Wink

Но първо я обслужи - масла, филтри, ремъци ... провери спирачките, кормилно управление ... а ремапът после 8-)
bpadarev Wrote:Взех италянката Volvo Xc70 D5-185-благодара на всички

Разкажи ни малко повече, ти много скромно, само взех италиянеца и това ли е? Нито тук 8 страници изписахме, мисля че заслужаваме малко повече! Smile
JMI Wrote:
bpadarev Wrote:Взех италянката Volvo Xc70 D5-185-благодара на всички

Разкажи ни малко повече, ти много скромно, само взех италиянеца и това ли е? Нито тук 8 страници изписахме, мисля че заслужаваме малко повече! Smile
Даже мноооого повече...
ПП. Баси любопитните сме! Big Grin Big Grin Big Grin
Чакаите да събера малко впечтления днес я регистрирах. За сега е ЧУК Big Grin
Браво това да се чува само!
Аз, обичам да се набутвам по колата която карам ,така че ще я направя номер 1. Харесва ми сдъжания лукс и ненатрапчивоста
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10