Волво Клуб - България

Full Version: Нормално ли е след сервиз
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги вчера взих колата си от сервиз там беше за стендиране на помпата и се оказа че трябва да се смени всичко по нея сменихаго , взех колата но тази сутрин бях приятно изненадан че колата незапали от парвия пат а от вторият и като постой малко е пак така пали от втория пат помпата е Лукас , незнам вече къкво да правя някой ако има идея нека да сподели.
koko_rz Wrote:Колеги вчера взих колата си от сервиз там беше за стендиране на помпата и се оказа че трябва да се смени всичко по нея сменихаго , взех колата но тази сутрин бях приятно изненадан че колата незапали от парвия пат а от вторият и като постой малко е пак така пали от втория пат помпата е Лукас , незнам вече къкво да правя някой ако има идея нека да сподели.
При запалване как работи - пуши ли и с какъв цвят?
Как работеше - палеше ли добре в сервиза?
Да не връща нафтата в резервоара?
Имаш ли "круша", за да я напомпаш преди да завъртиш?
Върни се в сервиза, за да я довършат - явно има нещо, което не е както трябва. Твоят дизел трябва да пали на 1/4 Wink
като запали изпушва леко бял пушек и се оправя преди да се повреди палеше от четвърт наистина сега не е тъка нз вече ко да правя чудя се и аз
koko_rz Wrote:като запали изпушва леко бял пушек и се оправя преди да се повреди палеше от четвърт наистина сега не е тъка нз вече ко да правя чудя се и аз
Така и предположих ... върни се в сервиза, за да я довършат както трябва.
преди мако установих че са сменили помпата не е моята а е друга и май утре ще им върна колата да си свършат работа нз от къкво е
koko_rz Wrote:преди мако установих че са сменили помпата не е моята а е друга и май утре ще им върна колата да си свършат работа нз от къкво е

Задължително я върни! Кой е сервиза в Русе, който ползваш?
koko_rz Wrote:преди мако установих че са сменили помпата не е моята а е друга и май утре ще им върна колата да си свършат работа нз от къкво е
Това, че помпата не е твоята точно, не е чак такава драма, ако колата работеше нормално.
При рециклиране на подобни детайли - помпи, дюзи, рейки, носачи и т.н., е възможно да не върнат на колата ти твоя елемент - имат си оборотни, но поне да работи нормално и да не създава проблеми!
Връщай им колата и да си довършат работата ... това е типична мърлящина - да направиш нещо, да вземеш пари и после да не работи! Като не може да остраниш проблем - казваш на клиента и не му взимаш пари, но обратното е за винкел в главата :mrgreen:
Здравейте колеги взех си колата сега колата е добре пали си върви си и най важното ми харче страшно малко, но се появи нов проблем след като заплая лампата за подгревните свещи остава включена да свети и ме притеснява този факт след като изгася колата и изчакам няколко секунди и запаля отново лампата изгася това ми го направи вече около 7 пате и се колебая къде да търся поблема.
JMI Wrote:
koko_rz Wrote:преди мако установих че са сменили помпата не е моята а е друга и май утре ще им върна колата да си свършат работа нз от къкво е

Задължително я върни! Кой е сервиза в Русе, който ползваш?
Сервиза който използвах е в Сливо Поле - Пламен се казваше човека.
koko_rz Wrote:
JMI Wrote:
koko_rz Wrote:преди мако установих че са сменили помпата не е моята а е друга и май утре ще им върна колата да си свършат работа нз от къкво е

Задължително я върни! Кой е сервиза в Русе, който ползваш?
Сервиза който използвах е в Сливо Поле - Пламен се казваше човека.

Не ги знам в Сливо поле хората, имах съоченик от там ама не съм го чувал отдавна! Smile

Това, което сега се е появило е странно! Сигурен си, че не са свещите?
Pages: 1 2