Волво Клуб - България

Full Version: 945 polar на части
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Чугунения колектор е даден , но беше за атмосверен Б200
Колега , може ли да ми кажеш , ако имаш информация дали от тази 9-ка страничните огледала ще станат на 740 и ако станат може да взема дясното огледало ... също имам интерес ако го продаваш така капака на двигателя с капачката ..
Здравей,колега!Не успях да разбера къде се намира твоя донор,ама дано е останало това онова и за мен...
имам едно клапанче за парното дето се регулира с вакуум,твоето дали е здраво?Също така градушката ми помля лайстните на прозорците Smile и кутията на вуздушния филтъл се е разпукала така бих купил и нея ...
angel ivanov Wrote:Здравей,колега!Не успях да разбера къде се намира твоя донор,ама дано е останало това онова и за мен...
имам едно клапанче за парното дето се регулира с вакуум,твоето дали е здраво?Също така градушката ми помля лайстните на прозорците Smile и кутията на вуздушния филтъл се е разпукала така бих купил и нея ...
Извинявай за закъснението на отговора ми всичките неща ги имам които ти трябват . Нещата се намират в Белово ,но най-добре е да ми звъннеш или да оставиш номер аз да ти се обадя.
Arrow
Пускам за продажба спортен разпределителен вал от IPD USA за Б200фт и б230фт на цена 220$
Раздвижено ангренажно колело със облите зъби или за след 93-та година -65лв . при интерес предлагам и заменящ комплект колела за маслената помпа и коляновия вал.
Глава 8 клапана с краен номер 530 за 60 лв
Пета врата,оборудвана и прозорци за комбито на 945 за 60лв
Arrow
Чаво, обади се в петък, да ме подсетиш за онази работа, че бях забравил :lol:
Arrow
Здравей колега, маховика наличен ли е още? И дали е LH2.4. Трябва ми че мисля да преправям моето 940 с едномасов маховик. Мерси
Pages: 1 2 3 4 5 6