Волво Клуб - България

Full Version: 945 polar на части
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Грешката е моя ,веднага давам актуален номер0877433782 . Кора имам но не е в перфектно състояние .Ти кажи какъв цвят е твоята .
Колеги продават се и джантите от снимките на колата от първа страница . Цената зачетирите джанти е 160 лв . Имат приемливи забележки за тази цена
Пускам и 4 бр джанти хидра 16 цола с 4 чисто нови летни гуми 205 55 zr 16 91 w . Продават се комплект на цена 450 лв. Телефона за връзка си остава същия 0877433782
Здрасти Чавдаре, интересува ме къкъв цвят са пластмасите по интериора.По конкретно ми трябва пластмасата която върви успоредно с предният прозорец (Колонката) от шофьорската страна.Намерих си тройка за часовниците но не ляга добре и не ми се иска да съсипя оригиналната докато ги напасвам.

Поздрави
Салона е черен но пластмасата за която питаш е продадена във Варна по същата причина като твоятя Wink
Има ново попълнение ,още едно 945 Д24тик . От колата са продадени двигател скорости радиатори и шофьорска седалка .Стоповете не струват салона е черен и корите на вратите са перфектни
Не разбирам бензин ли е или дизел (Д24...?!).
Иначе ме интересува километража...
Може и средната конзола...
Spurs Wrote:Не разбирам бензин ли е или дизел (Д24...?!).
Иначе ме интересува километража...
Може и средната конзола...
Първата буква показва горивото - D - дизел, В - бензин. Wink
Колега , гледам в профила ти пише 960 , ако питаш за части за нея значи няма да станат
Да моята е 960, но поне километража, ако е от бензинова, няма ли да стане...? :roll:
Мен това ме интересува, най-вече.
Pages: 1 2 3 4 5 6