Волво Клуб - България

Full Version: Модераторите - плюсове и минуси
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Arrow
В качеството си на потребител на този Форум предлагам да отпочнем нова тема.
В нея всеки един от нас може да сподели своите впечатления, похвали, препоръки или оплаквания от работата на модераторския екип, който към тази дата - 18 Ноември 2014 г. - е в следния състав:

[attachment=40599]

Разчитам на пълно разбиране от ваша страна, както и на вашата коректност, безпристрастност и точност във вашите изказвания.
Добрият тон е препоръчителен!
Idea
Нямам забележки към никого от списъка,като изключим някои дреболии - часовника например - все още не е сверен,за което изпратих на админа ЛС,но... Иначе модераторите си вършат работата,нямам оплаквания(може би не съм ги предизвиквал :mrgreen: )
Аз също съм доволен от Модераторите!
Единствената ми препоръка е да налагат по-строги наказания и да не ги бавят и спестяват. Wink
mevdo не е влизал във форума от 10 дена . Как може да модерира без да влиза ? Странно ! Confusedhock:
Tisho е хем модератор ,хем член на УС на ВКБ , също странно ! :lol:

Според мен всичките трябва да се сменят !
Нищо лично момчета , но не вярвам във вашата безпристрастност !
[attachment=40598]Аз лично не ги приемам като съдии ,та за каква безпристрастност говорим ,извинявам се,че не разбирам ?
Не нарушавам правилата -нямам притеснения с тях...
Те нали са за да подсигурят комфорта ни тук ?
Не смятах да се включвам, но ето че се появи интересен казус за мен, върху който не съм се замислял до сега.

Форума си е на Пламен (Хамлет) безусловно, нали така?
Всички ние сме му на гости, един вид...
Той ли позеленява човечетата и по чия воля?
Ами ако каже, че не е съгласен на някаква хипотетична нова номинация?
Иначе за тоталната смяна на всички сегашни модове и подмяната с правилните хора е тема от лятото и там няма изненади.
От сегашните модове и Уиски Джака се не види, ако трябва да съм обективен.

п.п. иначе офанзивата от типа "като не става през ВКБ, ще стане през форума" не е никак лоша Smile
GT1 Wrote:Arrow
В качеството си на потребител на този Форум предлагам да отпочнем нова тема.
В нея всеки един от нас може да сподели своите впечатления, похвали, препоръки или оплаквания от работата на модераторския екип, който към тази дата - 18 Ноември 2014 г. - е в следния състав:

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Разчитам на пълно разбиране от ваша страна, както и на вашата коректност, безпристрастност и точност във вашите изказвания.
Добрият тон е препоръчителен!
Idea

Аз пък в качеството си на МОДЕРАТОР на форума смятам да те наблюдавам много ПРИСТРАСТНО каква простотия смяташ да сътвориш този път /чрез тази тема/ и да ти напомня, че стъпваш по много, много тънък лед и аха - аха да го счупиш.
Поздрави!
Mihov Wrote:mevdo не е влизал във форума от 10 дена . Как може да модерира без да влиза ? Странно ! Confusedhock:
Tisho е хем модератор ,хем член на УС на ВКБ , също странно ! :lol:

Според мен всичките трябва да се сменят !
Нищо лично момчета , но не вярвам във вашата безпристрастност !

Я кажи номинациите - ти и GT1 сигурно? Нема лошо, ама дано не ви огрее скоро, а всъщност що не си ходите във вашето форумче на спявка.

Аз чета темите в Volvo XC (Cross Country) и Серии S/V/Cxx на Volvo; не само според мен а и според повечето потребители Dodo155 се справя перфектно, дава компетентни мнения. Лично аз мога да кажа че се вдигна в неделя да четем грешките по кутията и много други услуги които не му влизат в "job description-a" на модератор. Твърдо против смяната на модераторите.
Аз имам една забележка към себе си и останалите колеги - даваме много шансове на някои хора, за да не ни обвиняват в особено отношение към тях и сме прекалено дипломатични!
В друг форум отдавна да сме забравили всички циркове!
Dodo 155 Wrote:Аз имам една забележка към себе си и останалите колеги - даваме много шансове на някои хора, за да не ни обвиняват в особено отношение към тях и сме прекалено дипломатични!
В друг форум отдавна да сме забравили всички циркове!
Абсолютно вярно!Вземете си забележка!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7