Волво Клуб - България

Full Version: С80 с различни неясноти
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте.
Първо да се извиня,че веднага пускам нова тема,но по мойте въпроси за колата не можах да намера еднозначен отговор в другите теми:
Та имам с80 от първите 2000 г 2.4 и.Купих го преди няма и 1 седмица.
Има навигация,телефон и тн.
Основните ми въпроси са следните:
1)Телефонът:вкарвам сим карта(от моя си телефон,не знам дали има значение),въвеждам си пин кода,всичко приема.Виждам даже последни повиквания и т.н.Проблема идва в това,че тръгвам да набирам,чува се пиукането от бутоните,набирам даден телефонен номер и нищо.Натисках зеленото копче на волана-не.Набирам телефона без 359,директо 0888 примерно.Така ли трябва да е,не ли?
2)Навигацията-ясно,няма карта за България.Отзад в чейнджъра има карта за Австрия и Германия.Не ми влиза в работа,ако някой му трябва да каже.Проблемът е следния при тая навигация-паля колата,излиза екрана,тръгва навигацията,показва ми някакво местонахождение в нищото-дотук добре.Мога да си цъкам менюто(учим италянски,че нещо 300 лв ми се виждат не добра инвестиция) и след 20-30 секунди изписва-няма диск,сложете диск(италянския не ми е много добър още :Д).Преди не го правеше това-дали аз нещо цъкнах ддз.
Отзад в багажника имам това в прикачения файл.
Също така как мога да спра навигацията да не излиза,че обикновено карам нощем и светлината ме побърква.
-дали има мегдан да имам вграден тунер и да търся само цифров или при мене липсва опцията?
3)Човекът,от който я купих имаше само един ключ и то на него няма дистанционно-в Мото Пфое ли трябва да си извада дистанционно,или мога да взема от друга кола и да се препрограмира?
Май това е.Ако има някъде разгледани въпросите -извинявайте.
Много съм благодарен,че до сега съм нямал Волво и малко първите седмици ще е -ама това какво е за какво е и т.н.