The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
С80 с различни неясноти

#1
Здравейте.
Първо да се извиня,че веднага пускам нова тема,но по мойте въпроси за колата не можах да намера еднозначен отговор в другите теми:
Та имам с80 от първите 2000 г 2.4 и.Купих го преди няма и 1 седмица.
Има навигация,телефон и тн.
Основните ми въпроси са следните:
1)Телефонът:вкарвам сим карта(от моя си телефон,не знам дали има значение),въвеждам си пин кода,всичко приема.Виждам даже последни повиквания и т.н.Проблема идва в това,че тръгвам да набирам,чува се пиукането от бутоните,набирам даден телефонен номер и нищо.Натисках зеленото копче на волана-не.Набирам телефона без 359,директо 0888 примерно.Така ли трябва да е,не ли?
2)Навигацията-ясно,няма карта за България.Отзад в чейнджъра има карта за Австрия и Германия.Не ми влиза в работа,ако някой му трябва да каже.Проблемът е следния при тая навигация-паля колата,излиза екрана,тръгва навигацията,показва ми някакво местонахождение в нищото-дотук добре.Мога да си цъкам менюто(учим италянски,че нещо 300 лв ми се виждат не добра инвестиция) и след 20-30 секунди изписва-няма диск,сложете диск(италянския не ми е много добър още :Д).Преди не го правеше това-дали аз нещо цъкнах ддз.
Отзад в багажника имам това в прикачения файл.
Също така как мога да спра навигацията да не излиза,че обикновено карам нощем и светлината ме побърква.
-дали има мегдан да имам вграден тунер и да търся само цифров или при мене липсва опцията?
3)Човекът,от който я купих имаше само един ключ и то на него няма дистанционно-в Мото Пфое ли трябва да си извада дистанционно,или мога да взема от друга кола и да се препрограмира?
Май това е.Ако има някъде разгледани въпросите -извинявайте.
Много съм благодарен,че до сега съм нямал Волво и малко първите седмици ще е -ама това какво е за какво е и т.н.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)