Волво Клуб - България

Full Version: Консумация на ток
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
проблема беше в реле-регулатора, а консумацията идваше от нагорял кабел на бушонното табло.
ВСИЧКИ ДА ЗНАЯТ НЕ ХОДЕТЕ В АВТОАЛАРМИ "МАГИ" намира се пред Лесо-техническия университет. Човека там хем че на разбира какво прави, хем лъже колко в действителност струват частите. Пример: реле-регулатор който струва 57.50 на ХУКО той ми казва че го е взел за 102лв. и отделно си слага пари за труд.
поздрави и благодаря за коментарите Smile
smurf Wrote:... Пример: реле-регулатор който струва 57.50 на ХУКО той ми казва че го е взел за 102лв. и отделно си слага пари за труд. ...

Big Grin Ти сигурен ли си че го е заменил с нов или просто е забърсал стария с мокър парцал да придобие вид и не е подменил четките комплекта на които е 6-8 лева цена на дребно. Аз лично като доработвах с това и регулатора беше здрав предпочитах да заменя четките - хем клиента доволен и се връща хем не му прави впечатление че си го одрал с парите за труда че и води и приятели 8-)

Друг път като ти се казва да отидеш при проверен техник питай хора които са ходили там и не ми философствай колко ти е хубава каруцата ами слушай внимателно какви съвети ти се дават. В случая го приеми като урок който си заплатил (не на мен естествено).

Ако някой от модераторите го приеме за обида или заяждане - предварителни извинения и да го трие.
dido_d Wrote:
smurf Wrote:... Пример: реле-регулатор който струва 57.50 на ХУКО той ми казва че го е взел за 102лв. и отделно си слага пари за труд. ...

Big Grin Ти сигурен ли си че го е заменил с нов или просто е забърсал стария с мокър парцал да придобие вид и не е подменил четките комплекта на които е 6-8 лева цена на дребно. Аз лично като доработвах с това и регулатора беше здрав предпочитах да заменя четките - хем клиента доволен и се връща хем не му прави впечатление че си го одрал с парите за труда че и води и приятели 8-)

Друг път като ти се казва да отидеш при проверен техник питай хора които са ходили там и не ми философствай колко ти е хубава каруцата ами слушай внимателно какви съвети ти се дават. В случая го приеми като урок който си заплатил (не на мен естествено).

Ако някой от модераторите го приеме за обида или заяждане - предварителни извинения и да го трие.

При положение че тоя ме лъже дали ще му дам пак да ми рови по колата Big Grin разбира се че отидох при друг той го смени пред мен и сега всичко е наред на "кошницата"
И като е толкова защо не каза да дойда при теб нали за това е форума? не се заяждам питам.
На мен реле-регулатора ми излезе 22 лв. Смених си го сам .

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=28714&hilit=%D0%A0%D0%B5%D0%BB%D0%B5+%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80+S70">viewtopic.php?f=8&t=28714&hilit=%D0%A0%D0%B5%D0%BB%D0%B5+%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80+S70</a><!-- l -->
Mihov Wrote:На мен реле-регулатора ми излезе 22 лв. Смених си го сам .

Волво не прави алтернатори, обикновено алтернаторите са производство на фирми които това правят и после се влагат. В случая алтернатора е на Бош, регулатора също, няма да се учудя ако отидеш в някой магазин за ел. автомобилни части с този регулатор и ти дадът същия ама... за мерцедес или фолксваген на цени 15-25 лева.

Просто тук пазара е много изкривен, случвало ми се е да търся регулатор, гледат в каталога и "мдааа за мерцедес 60+ лева" и го вадят, естествено поглеждам какво пише на кутията и се правя на ударен "дай да го снимам че не нося оригиналния, дали е същия", пращам приятеля на който правим алтернатора да търси по номера и с регулатора който е изписан ама казва изрично че е за фолксваген и му продават същия (с мазните следи от пръсти)... за 18 лева. Така че един съвет от мен - абстрахирайте се че карате хубави и скъпи коли, някои елементи се влагат и в малолитражки или на не-толкова престижни марки и цената вече е друга, просто търговците си ви скубят яко щото карате Волво.
Pages: 1 2 3 4