Волво Клуб - България

Full Version: Програмиране на използван модул?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте всички фенове и фенки на Volvo,
От известно време ме мъчи един досаден проблем с колата - вграденият телефон престана да работи. Оказа се, че е дефектирал. Закупих същия втора употреба. Новият-стар модул започва да работи в началото, но след няколко секунди системата го отхвърля. Включва се така наречения MOST LOCK. Хардуерният номер на модула или пък VIN-а не отговарят на записите на всички модули в CEM, т.е. не го разпознава. Възможно ли е препрограмиране? Ако да, къде? В МП доколкото си мисля препрограмират само модулите оригинално вградени в колата и нови такива.
Благодаря предварително на всички, които ще споделят идеи!
Wizard S40 Wrote:Здравейте всички фенове и фенки на Volvo,
От известно време ме мъчи един досаден проблем с колата - вграденият телефон престана да работи. Оказа се, че е дефектирал. Закупих същия втора употреба. Новият-стар модул започва да работи в началото, но след няколко секунди системата го отхвърля. Включва се така наречения MOST LOCK. Хардуерният номер на модула или пък VIN-а не отговарят на записите на всички модули в CEM, т.е. не го разпознава. Възможно ли е препрограмиране? Ако да, къде? В МП доколкото си мисля препрограмират само модулите оригинално вградени в колата и нови такива.
Благодаря предварително на всички, които ще споделят идеи!


Това на каква кола ще се прави?
Забравих да конкретизирам... На Volvo V50, MY2007!
Wizard S40 Wrote:Забравих да конкретизирам... На Volvo V50, MY2007!


Това е на оптика. Питай Роби от МП. Само той може да ти каже дали и как може да стане.
Да не отварям друга тема,та има ли някакво решение да се подкара някаква музика / мр3 или музикални файлове от флаш памет!/ през оригиналната музикална система на s60
Благодаря за съвета! Така и ще направя.
Yatour от ebay за 100 кинта. Моята кола стана друга, пускам филми, музика и телефон. Просто супер.