The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Програмиране на използван модул?

#1
Здравейте всички фенове и фенки на Volvo,
От известно време ме мъчи един досаден проблем с колата - вграденият телефон престана да работи. Оказа се, че е дефектирал. Закупих същия втора употреба. Новият-стар модул започва да работи в началото, но след няколко секунди системата го отхвърля. Включва се така наречения MOST LOCK. Хардуерният номер на модула или пък VIN-а не отговарят на записите на всички модули в CEM, т.е. не го разпознава. Възможно ли е препрограмиране? Ако да, къде? В МП доколкото си мисля препрограмират само модулите оригинално вградени в колата и нови такива.
Благодаря предварително на всички, които ще споделят идеи!
1. Volvo S40, 1.8, Manual, 115 к.c., MY 1998, Vialle LPi
2. Volvo V50, 2.4 D5, Auto, 180 к.с., MY 2007
3. Volvo XC70, 3.2, AWD, Auto, 238 к.с., MY 2009
Reply

#2
Wizard S40 Wrote:Здравейте всички фенове и фенки на Volvo,
От известно време ме мъчи един досаден проблем с колата - вграденият телефон престана да работи. Оказа се, че е дефектирал. Закупих същия втора употреба. Новият-стар модул започва да работи в началото, но след няколко секунди системата го отхвърля. Включва се така наречения MOST LOCK. Хардуерният номер на модула или пък VIN-а не отговарят на записите на всички модули в CEM, т.е. не го разпознава. Възможно ли е препрограмиране? Ако да, къде? В МП доколкото си мисля препрограмират само модулите оригинално вградени в колата и нови такива.
Благодаря предварително на всички, които ще споделят идеи!


Това на каква кола ще се прави?
Reply

#3
Забравих да конкретизирам... На Volvo V50, MY2007!
1. Volvo S40, 1.8, Manual, 115 к.c., MY 1998, Vialle LPi
2. Volvo V50, 2.4 D5, Auto, 180 к.с., MY 2007
3. Volvo XC70, 3.2, AWD, Auto, 238 к.с., MY 2009
Reply

#4
Wizard S40 Wrote:Забравих да конкретизирам... На Volvo V50, MY2007!


Това е на оптика. Питай Роби от МП. Само той може да ти каже дали и как може да стане.
Reply

#5
Да не отварям друга тема,та има ли някакво решение да се подкара някаква музика / мр3 или музикални файлове от флаш памет!/ през оригиналната музикална система на s60
Reply

#6
Благодаря за съвета! Така и ще направя.
1. Volvo S40, 1.8, Manual, 115 к.c., MY 1998, Vialle LPi
2. Volvo V50, 2.4 D5, Auto, 180 к.с., MY 2007
3. Volvo XC70, 3.2, AWD, Auto, 238 к.с., MY 2009
Reply

#7
Yatour от ebay за 100 кинта. Моята кола стана друга, пускам филми, музика и телефон. Просто супер.
Който търси - намира, който пита - знае!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)