Волво Клуб - България

Full Version: Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Момчета, вече имам 3 VIN-а и с моя стават общо 4 Wink
В неделята ще спретна едно мейлче до volvotech и ще го споделя с Явор, преди да го пратя. Ще ви държа в течение, а ако има още мераклии за CFE-Plus нека да ми пращат VIN номер на лично за да ги включим в масовката. Определено аз вече съм зарибен и може коледата да подрани...поздрави на всики :lol:
Каква ти подранила Коледа.. аз викам до края на другата седмица да сме поръчали. И без тва идва черен петък.. да праят една отстъпка пичовете :lol:
Спретнах мейлчето, и го пратих на Явор да го погледне преди да го засиля към volvotech.eu

Жорка (zorba), я кажи ти какво и кога им писа по повод изписването на температурите...
Екстра! Значи чакаме одобрение от администратора и дядо Коледа да подрани Big Grin
Пуснах стръвта...сега чакаме да клъвнат Wink
Колко души се събрахме до момента?
В момента аз съм само за бройката... Wink
Сега 960-ката ми е приоритет... Big Grin
официално засега сме четирима = 3+1 наум (spurs)
Отговориха ми, че скоро ще се свържат с мен...демек вашето мнение е важно за нас - останете на линия Big Grin
Здравейте, бих се включил и аз, но се притеснявам, че ще ми изчезнат съобщенията на български, които преди повече от 2години инсталира Ники Добрев на колата ми. Само това ме спира иначе инициативата и джаджата си ги бива. Респект!
ivobivo Wrote:официално засега сме четирима = 3+1 наум (spurs)
Отговориха ми, че скоро ще се свържат с мен...демек вашето мнение е важно за нас - останете на линия Big Grin
Демек са те "template"-нали :lol:

Не сме много хора, мислех че ще са повече желаещите, но в крайна сметка ако склонят да отстъпят някой еврак, пак си е нещо Smile

Честно казано, ако са пичове и погледнат сериозно на нас, като на БГ Волво клуб с перспективата за бъдещи поръчки, а не като на тинейджъри-кокошкари, смятам че поне едни 10% ще отстъпят. Хардуера е за няколко евра, основното е за девелопмънта (което далеч не е малко и не е проста работа, евала на момчетата). Просто смятам, че имат толеранс за отстъпка и то сериозна и пак ще им излезе сметката. Демек.. 10% са напъъълно постижими. Амин! :lol:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21